
Régen ehhez elég volt egy 5 literes befőttesüveg, de haladni kell a korral! ;)
Szancso | 2014.11.05. 18:53:56A női agy még felderítetlen terület...;)
Nyártól lehet tilos a vasárnapi nyitva tartás
Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa.
Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?bungle | 2014.12.01. 18:19:55Már a Fidesz is támogatja a vasárnapi zárva tartást
http://hvg.hu/itthon/20141201_Rogan
Megtapsolhatják magukat, akik azt mondták, hogy ebből úgyse lesz semmi, csak bulvárhír, stb. :D

EGYEDI CEWE FÉNYKÉPES NAPTÁR KÉSZÍTÉS ONLINE
Részletekért kattints ide, vagy a képre!Findzs | 2014.11.03. 13:03:17úgy emlékeztem, hogy az izégroups -osok a reklámok azért csodálkoztam

A más(od)ik (pót)kocsim egy Porsche! ;)
hawkeye | 2014.11.03. 09:22:46Miért, csak a vonatoknál lehet hátul is mozdony?
:)

Itt vannak az év legjobb természetfotói
Megérkeztek a világ egyik legrangosabb természetfotós díjának idei győztesei. Az angol Természettudományi Múzeum ötvenedik alkalommal meghirdetett nemzetközi pályázatára idén 42 ezer fotót küldtek be, egy kategóriában pedig magyar győztest hirdetett a zsűri.
A nemi felszabadulás és egy új kultúra létrehozása
„[...]Továbbá évente több milliárd dollárt költenek arra, hogy elhitessék a nőkkel azt, hogy a legmélyebb és legigazibb hatalmuk a szexuális vonzerőből ered. További milliárdokat költenek el a pornó és szerencsejáték iparban, azért hogy elhitessék a fiatal férfiakkal, hogy jogosultak a szexre, az irányításra és a hatalomra. Ezeket az idegesítő dolgokat a férfiak és nők között, egyszerűen természetesnek tekintik, pont annyira, mint amilyenek mi is vagyunk. Ez rendkívül ritkává teszi az igazi és egyenlő partnerséget férfiak és nők között. ”
eMTé | 2014.10.30. 23:21:08Erről ez jut eszembe (lehet, hogy első olvasásra azt mondod: hogy jön ez ide?):
"Az a baj a szavakkal, hogy örökösen arra késztetnek, hogy úgy érezzük, végre fényt derítettünk valamire, de ha szembekerülünk a világgal, akkor rendre csődöt mondanak, és megint oda lyukadunk ki, hogy értetlenül bámulunk. A harcos ezért inkább cselekszik, mint beszél, és ennek eredményeként a világ újabb leírásához jut, ahol a beszéd elveszíti a jelentőségét, az új tetteknek pedig újak a visszatükröződéseik". (Carlos Castaneda)

Albumborítók egy kicsit távolabbról ;)

Szegény kislány, pont egy Jeanne d’Arc babát fogott ki... ;)
Nusihusi | 2014.10.30. 01:41:08Öngyilkos baba:)

- Ide rendeltek betonheverőt?
- Igen, volt itt egy lyuk. ;)Tooni | 2014.10.30. 19:46:23Egyre jobban hasonlítunk Oroszországra
http://444.hu/2014/10/30/beszakadt-az-ut-egy-betonkevero-alatt/

Nem kell hívni a mentőket, van egy a közelben... ;)









