
Vadonatúj Bentley Mulsanne. Most leplezték le Amerikában.
Hartmi | 2009.08.22. 00:49:42Ha először ránézek csúnya, de így hogy nézegetem tetszik. Kicsit tényleg a bugyuta aranyhal és a RR Phantom között van, de azért egész pofás, nekem tetszik. Különben meg igen kicsit savanyú a szőlő és igen maradok a sz** volkswagenemnél, legalább az enyém. :)
PedoVadász - Pedofil vadászat chat szobákban.

Vad motorosok.
(Alacsony költségvetésű verzió. :D)Brien | 2009.07.11. 15:34:44baszki ez akkora hogy nagyon nagy borntúbívájd
széles utat mindenkinek!
" PANNÓNIA! VERGISS DEINE TODTEN NICHT, ALS KLAGER LEBEN SIE!" (Magyarország! Ne feledd Halottaidat, mint Vádlók élnek Ők!). Gróf Vécsey Károly aradi vértanú szavai megállják helyüket a magyar történelem modernkori eseményei kapcsán is; a mai napon 20 éve temették újra a Nagy Imre-per áldozatait.mózesgizmó | 2009.06.17. 01:11:20pff, újratemetés...
egyszer bőven elég elásni vkit....

Lopakodó izomautók a légierőnek!
humanhades | 2009.06.07. 01:52:50jol latom h a mejladat azert nem hagytak ki a sracok?

Vaddisznó a budai rakparton.
rubigo | 2009.06.02. 23:12:30a képeken nem úgy néz, ki mint aki a szabdságáért küzd, hanem mint aki már feldobta a talpát, vagy elkábították

Végre megértettem Arany János szavait: "Vadat és halat, s mi jó falat szem-szájnak ingere..." :)
.::JunKieEQ::. | 2009.05.22. 16:36:59Azt el ne hidd, hogy tényleg olyan szemforgató a mandró... viszont jól meg van csinálva, hihető... ;)

"Férjvadász" melltartó, persze hogy Japánból...
Balázs | 2009.05.22. 00:22:13:D

Bang! Heroes

"Ááá, ezt nem hiszem el..." :)









