
A jövő megérkezett: lassan „rakétaemberek” lesznek a nép szolgálatában?
norbertvincze | 2013.08.17. 03:08:40http://www.smartplanet.com/blog/bulletin/a-personal-jetpack-is-going-on-the-market-next-year/26839
Fejlődik a Skynet. ;) Quadrocopterek újabb zsonglőrködése.
Tooni | 2013.02.22. 14:27:42Pálcadobálásban :D

Stressz teszt a Niveától :)

Paperman - egy aranyos rövidfilm a Disney-től
odabaxok | 2013.03.06. 20:47:55és a folytatás :D
http://www.collegehumor.com/video/6875542/paperman-threesome

„Köszi a repülő halakat” ;)
adamka934 | 2013.01.24. 16:08:57Aquapark halaknak :D :D legalább boldogan távoztak ebből a világból :D

A Nemzetközi Űrállomás kamerája rögzítette azt a felvételt, melyen egy azonosítatlan repülő tárgy hihetetlen gyorsasággal mozog.
közlegény | 2013.01.08. 01:41:09a galacsinok támadása

Aeroscraft - hatalmas repülő izé
norbertvincze | 2013.01.07. 18:55:54"A dronok lényege hogy nem emberek fognak meghalni." - már sajnos ez az állítás sem igaz

Távirányítós Superman :D

Siklóernyőzés egy tériszonyossal
palinkaman | 2012.11.20. 11:02:37Repülős elviszi egy körre a bátor önként vállalkozót, aki azt mondja neki adjon bele mindent.
A pilóta így is tesz először jobbra billenti a gépet, mire az utasa:
-Ezt gondoltam.
Gondol egyet a pilóta, és hirtelen a másik oldalra billenti a gépet, mire az utas ismét megszólal:
-Ezt is gondoltam.
A következő elem egy teljes körfordulat, mire az utas:
-Na, ezt nem gondoltam.
Mikor leszállnak kérdi a pilóta, hogy hát mégis mik voltak ezek a beszólások, mire a válasz:
-Az elsőnél összepisiltem magam, a második billentésnél beszartam, ezekre mind számítottam, de arra, hogy a végén minden a nyakamban köt ki, arra nem.

Középfölde Airlines :D









