
Magyar énekesnő pereli Beyoncét

Mit eszik a világ reggelire?
Te melyiket ennéd?norbertvincze | 2015.05.29. 09:27:22http://www.businessinsider.com/breakfast-foods-from-around-the-world-2015-5

Mit csinál egy csapatnyi offroad őrült hétvégén...

Ötlet karácsonyra, ha esetleg nem tudjátok mit vegyetek fel... ;D

Most mit kezdjünk a „tollunkkal”? ;)

Mit vegyél a gyereknek karácsonyra 70 millióból?

Nézd meg, mit rögzített egy biztonsági kamera! Érdekes felvétel, az egyszer biztos. :)
Tooni | 2014.12.05. 04:20:26A végén levő lens flare mindent elárul.

„Hülyének néznek?” - Vekerdy Tamás a mai magyar oktatásról
A magyar iskolarendszer arra kíváncsi, hogy mit nem tud a gyerek, a tananyag a döntő, pedig még az eminensek is elfelejtik a bemagolt leckék minimum 70 százalékát - állítja Vekerdy Tamás.norbertvincze | 2014.12.08. 03:58:17"Seymour Papert szerint a gyermek alaptermészete az érdeklődés és kíváncsiság, a tudás iránti vágy; ennek tekintetében óriási ellentmondás, hogy a gyerekek hihetetlen aktivitással és sikerrel tanulják meg pl. az anyanyelvüket, később más ismeretek megtanulása azonban sokszor hihetetlenül nehezen megy. Papert szerint ennek oka, hogy a társadalom nem szolgáltat a gyerekek számára elegendő ingert (építőanyagot) az ilyen területeken való piaget-i tanulás segítésére, vagy szolgáltat ugyan anyagot, de nem segíti azok felhasználását. Mivel a társadalom nem képes spontán módon olyan környezetet biztosítani, aminek segítségével minden létező probléma eseten létrejöhetne a tanítás nélküli tanulás, ezért hozza létre az iskolát. „Az iskolát olyan mesterséges és alacsony hatékonyságú tanulási környezetnek tekintem, amit a társadalom kényszerből hozott létre, miután az informális környezetek bizonyos lényeges területeken elégtelennek bizonyultak.”"
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pedag%C3%B3giai_konstruktivizmus

Dr. Tóth: „Szinte mindannyian tudjuk, hogy a magas koleszterinszint veszélyes, és akár súlyos betegségekhez is vezethet.”
Szendi Gábor: A koleszterin mítosz I. - Hogyan vezeti a koleszterin-biznisz az orránál fogva a világot?
A koleszterinmítosz fejre áll?
A koleszterincsökkentők ártalmairól
Most akkor kinek higgyünk, Dr. Tóthnak vagy Szendinek?Tooni | 2014.11.26. 19:08:06És ki viccelődött?
Ha nem jött volna át: nem a magas koleszterinszint, ami életkor és testfelépítés függő a kiváltó oka az érelzáródásnak, meszesedésnek, hanem
Dr. Horváth: a koleszterin anyagcsere felborulása
Szendi: szénhidrátdús táplálkozás, gyulladásfaktorok (lektin, glutén, laktóz)
"sőt a magas koleszterinszint 50 év felett jobb életkilátásokkal jár."
Nézd meg mit rejt számodra a mai ablak az Adventi Kalendáriumban és nyerj kétszemélyes all inclusive álomutazást Egyiptomba vagy több száz értékes nyereményt november 20. és december 17. között!










DE NEM KELL !
Inkább íratnak valami felkapott kábszeres kis rokongyerek fasszal valami középszerű, ezerszer hallott fost, azt elénekeltetik egy aktuális sztárakárkivel, csinálnak neki valamilyen vergődök a tengerparton jellegű klippet.
Mindegy milyen. Sokat kell nyomni a rádiókban, TV-kben, cikkezni róla neten is sokat. Le kell írni sokszor, hogy milyen igényes az új album, és milyen profi, és hogy hinnyemá. És a sok paraszt pedig megeszi. Kreativitás nincs, csak lopkodás, meg utánzás. Ezért ez a sok feldolgozás manapság. Ha meg lebuknak, hogy loptak, akkor fizetnek valami kis lóvét, oszt kísz. Hát ugye ezek a legnagyobbak, hát ezek oszt csak nem csinálnak szart !
Nem a faszt...
Ezért nincsenek már hosszú évek óta olyan jellegű slágerek, mint régen, amikor a zenebizniszben még benne volt az első 3 szempontban a zene. Ma már összesen nincs is 3 szempont a zeneiparban, csak egy.
Ez szomorú.