
LumiLor
„A fejlesztés kidolgozásához a természetben megtalálható biolumineszcencia adta az alapkoncepciót. Erről a jelenségről akkor beszélünk, ha valamely élő organizmusban kémiai reakció fény (foton) kibocsátásával jár. Első körben bizonyára mindenkinek a mélytengeri élőlények, medúzák, neonhalak (vagy éppen az Avatar élővilága) jut eszébe, de legismertebb példának ott van a szentjánosbogár, amit bizonyára mindenki látott már.
A Darkside Scientific által kidolgozott LumiLor lakk teljesen hasonló elven működik: a bevonatot gyenge elektromos árammal stimulálva ugyanolyan foszforeszkáló fényhatás érhető el, mint az élőlényeknél tapasztaltak. A katalizátor itt azonban nem élő anyag által létrehozott kémiai reakció, így a jelenség neve is más, mégpedig az elektrolumineszcencia.”Findzs | 2014.09.15. 11:43:35ez egy nagyon jó dolog, sok hasznos ötlet épülhet még rá
Van tüzed? ;)

A fővárosi kormányhivatal kormánymegbízotti kabinetjének sajtófőnöke: „ismeretlen férfi jelent meg a munkaterületen fényképezőgéppel, és a kivitelezést végző dolgozókkal megbeszélte, hogy magán célra szeretné készíteni a fotót, és kifejezetten extrém helyzet ábrázolása a célja.„
Életszerű, nem? :Dace23 | 2014.09.10. 09:46:01Még egy lehetséges magyarázat :D : http://ipostfanfiction.deviantart.com/art/Cow-and-Chicken-s-Parents-384622565

„Meseautó” ;)
wookie | 2014.09.08. 18:56:11Szerintem csak el van játszva, de akkor is kurvanagy. :D

Terepminták a földön
Egy térképen összegyűjtve az egyes országok hadseregeinél rendszeresített terepmintázatok.
— A postképen a minden jel szerint legtöbb helyen használt világos kék látható —lilaflexninja | 2014.09.08. 12:07:27Az Antarktiszon szart se érnek.
A gyíkembereknek meg amúgy is hőlátásuk van.

Támad a kutyók! Vagy pótya?
justil | 2014.09.08. 17:10:40Na, ez mondjuk viszont már egy olyan dolog, hogy bárcsak ez lenne az ország legnagyobb baja...
Létrejött egy Kínai-tanulmány, melyben bizonyítást nyert, hogy a rákbetegség egyik jelentős kockázati tényezője a nagymennyiségű állati eredetű fehérje bevitele.bungle | 2014.09.06. 21:40:10Ez a kép hatalmas! :D

Mikor egy „Brazzers” logotól új értelmet nyer egy jelenet... :)
Mivel sokan nem fogjuk fel, mekkora is a 67P/Churyumov-Gerasimenko nevű üstökös, amelyet jelenleg a Rosetta nevű űrszonda vizsgál, elkészült ez a szemléletes kis kép.AVIREX | 2014.11.13. 12:51:15Hmm, ezen a posztképen jól lehet látni! - olyan mint egy műp!na.
Isten megunta úgy 14 Mrd évvel ezelőtt és elhajította jól, mi meg itt vizsgálgatjuk :D
Mit gondoltok amúgy is mi az a fehér anyag amit kilövell magából?
Lesz itt majd csodálkozás, ha mintát vesznek a felszín alól :D

Mesterséges aura válthatja ki a jelszavainkat
lilaflexninja | 2014.07.29. 14:01:14Az egyetlen gond ezekkel az, amikor már nem tudja kikerülni az ember. Engem még mindig idegesít, ha megkérdezik egyáltalán, hogy kártyával akarok-e fizetni, bár lehet, hogy az én hülyeségem, hogy jobban szeretem a készpénzt, de amikor már azt is, hogy paypassolok-e. Na. Kényelmesek ezek, meg jók, meg modernek, és jelenleg még önkéntesen választhatóak. De amikor már muszáj ezeket választani az olyan izé. Bár persze halad a világ, régen, lehet, hogy a papír pénzt utálták egyáltalán. Volt világ, amikor még a mobil is bunkófonnak számított.
Ja a DNS kóddal viszont abszolút egyetértek. Én mindenkitől vennék dns-t születésekor, és 14 vagy 18 éves korában, vagy amikor már nem változik az ujjlenyomata, azt is vennék. Tessék lehet bűnözni. Eleve, ha pl. az Usába utazik az ember, úgyis vesznek ujjlenyomatot, de tán, most már az útlevélhez is kell nem?
Viszont az okosszemüveg, a térkamerák, az arc és viselkedés felismerő szoftverek olyan nagytestvéresek tényleg, bár akinek nincs oka, az nem fél. De azért nem járkálnék mesterséges aurával magam körül, mert amit kódolni lehet, azt dekódolni is.









