
Lámpa lekapcsolása ping-pong labdával.
csicsilla | 2008.08.09. 22:17:47nekem erről az jutott eszembe hogy az egyik unokatesóm 8 éves,apukája villanyszerelő,és a gyereket nem szabad egyedülhagyni mert egyből megy és elkezd matatni a konektorban... szülinapjára nem egy kisautót kért hanem kapaszkodjatok ,egy hosszabbítót...:S és kapott is...
Elég tehetséges kissrác.
bboyillo | 2008.08.08. 09:47:59meik breakesnek XD

Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...

Tehetségkutatás pakisztáni módra. :)
Purple | 2008.07.11. 15:19:43nyaljatok sót... ti soha nem jáccottatok még??

Mutatvány!
cpu | 2008.09.09. 19:52:33"fogott az, csak fékpofa helyett pofafékkel nyomta"
Ez jó!!! :)))))

Füstli - BE és KI
Rthlss22 | 2008.07.07. 00:01:07neem az csak a mustár:D

Marc Playle - Guitar Idol 2008
A huszonkét éves Marc bal alkar nélkül született, nyolc éve gitározik és segítségére van a bal könyökére szerelt, pengetőt tartó toldalék. A tehetségkutatón 750 versenyzőből a legjobb tizenkét gitáros közé jutott, és ugyan nem ő nyert (a győztes a brazil Gustavo Guerra lett), egyáltalán nem keseredett el, készíti első lemezét és azt vallja:
"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
Egy másik videó tőle. Itt pedig Steve Vai egyik legszebb és legismertebb számát gitározza: For the Love of God.7sleeper | 2008.08.11. 07:36:55"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
ezel azért vitatkoznék. négykezes zongoradarabnál 3 mínusszal indul. :-)
amúgy ha mindkét keze ép lenne, biztos, hogy rosszabbul gitározna.
ha egyáltalán.

Köszönjük Emese, nem áll jól a szeme se. ;)
Hollowdrums | 2008.06.22. 19:52:39:D

Munkás beatbox.
rezso | 2008.06.17. 21:40:59mit is?

Egy elcseszett trükk?
...és egy kevésbé elcseszett trükk ugyanabból a tehetségkutató műsorból.Iguana | 2008.06.14. 19:42:43ez igy sokkal jobb. igy legalább lehet röhögni rajt. Ha meg összejön szart se ér az egész. ennyi.









