
A fluor "jótékony" hatása az ember testi, és nem utolsósorban lelki életére.
Ezt csak hasznos kiegészítésnek szántam a Kedves szerkesztőségnek:
Charles Eliot Perkins 1954-ben ezt mondta más gyógyszerekre gyakorolt hatásáról:
"A víz Fluorral való kezelésének az igazi célja csökkenteni a tömegek ellenállását az uralommal és az ellenőrzéssel az elvesztett szabadsággal szemben és mint tudós legkomolyabban és legőszintébben mondhatom hogy közel 20 éven át végeztem kémiai biokémiai fiziológiai és patológiai kutatásokat a Fluoriddal:bármely személy aki mesterségesen Fluoridizált vizet iszik 1 vagy több éven át soha nem lesz többé ugyanaz a személy sem lelkileg sem fizikailag mint aki korábban volt."
1987. augusztus 12-én a brit parlamentben Harley Rivers Dickinson, a liberális párt tagja a következőket mondotta:"A II. világháború végén az Egyesült Államok kormánya Charles Eliot Perkinst, a kémia, a biokémia, a fiziológia és a patológia tudományos kutatóját küldte Németországba, hogy vegye át az óriás Farben vegyi cég irányítását. Miközben itt tartózkodott, német vegyészek elmondták neki, hogy milyen kísérleteket végeztek a háború alatt és abból mit vett át a német tábornoki kar. Ez arra vonatkozott, hogy miként lehet bármely adott térség lakosságát ellenőrizni az ivóvízbe adagolt nagy mennyiségű vegyi anyag segítségével. Ebben a tervben a nátrium-fluorid játszott kiemelkedő szerepet. Egészen kicsi mennyiségű fluorid ismételt adagolása egy idő múlva csökkenti az egyén erejét ahhoz, hogy ellenálljon az uralomnak, lassan mérgezve és narkotizálva az agy egy meghatározott részét, és ily módon engedékennyé válik azok akaratával szemben, akik irányítani akarják őt. Mind a németek, mind az oroszok nátrium-fluoridot adagoltak a hadifoglyok ivóvizébe, hogy tompává és engedelmessé tegyék őket."
A Nagaszakitól 15 km-re délnyugatra fekvő Hashima-sziget valaha a legsűrűbben lakott hely volt az egész világon: a szörnyű körülmények közé zsúfolt emberek - főleg kínai és koreai hadifoglyok, akik szenet bányásztak - lakónegyedében 139,100 fő/km2 volt a laksűrűség. A mára lakatlanná vált, szellemszigetnek is nevezett Hashimába tilos a belépés.
Az itt látható, 2002-ben készített dokumentumfilmben a sziget egyik túlélőjét, Dotokou-t kísérik el a szigetre.bungle | 2013.06.28. 17:31:32http://most.444.hu/2013/06/28/felkerult-a-sziget-a-skyfallbol-a-google-street-view-ra/

Rúdtánc komolyzenére. Szerintem ezzel művészi szintre emelte az egészet.
Tooni | 2010.12.24. 00:33:08És ha más rúdon táncolna, még akkor is! :D

Az évtized legfurcsább, legbizarrabb, legrondább cipői.
Az összeállítás eljut a virágokkal és zsebórával díszített darabtól egészen a tehénpatából készült lábbeliig.(A posztképen látható cipőt, pontosabban a 25,4 centis (!) platformtalpát pl. elefántürülékből készítették.)lb7 | 2011.02.16. 09:20:16http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/10558/dsquared2-skeletal-stilettos.html

Religulous
Bill Maher amerikai showman ebben a filmben a vallással kapcsolatban kérdezget embereket. Eléggé provokatív a mű, szóval aki híján van a humorérzéknek, az tartózkodjon tőle.
Itt az egész film magyar felirattal.
bungle | 2011.12.06. 13:32:19Itt az egész film magyar felirattal: www.youtube.com/watch?v=SUv3iCsO9zI

Kórházban vagy otthon?
izé012 | 2015.06.30. 10:50:08'otthon szülő nők alig egy százalékánál fordult elő probléma (halva születés)'
Tehát minden 100. baba meghalt?
Ezt nevezzük 'alig'-nak???
Megmagyarázná a cikkíró ezt annak az 1% szüleinek is?
Magyarországon 2011-ben /KSH adat/ 392 halvaszületés történt
mineközben ugyanabban az évben az össz születésszám 88441 volt.
Tehát a kórházi szüléseknél ugyanez a halvaszületési arány nagyjából 0,44%.
Nem tudom ki miként vélekszik de ha választanom kellene h 1%-ban vesztem el a gyerekemet vagy 0,44%-ban akkor részemről az utóbbira szavaznék. Persze ezzel nem azt mondom h az indokolatlan császármetszés jó dolog de azért ésszel él az ember.

A drog ártalmas az egészségedre és anyagi javaidra...
A környezetvédők örömére, az alkotókedvű anyukák és kreatív pedagógusok bánatára a Kimberly-Clark papírgyártó cég november eleje óta árusítani kezdte a guriga nélküli WC papírt. Az új terméket Amerika keleti partján tesztelik, s amennyiben elnyeri a vásárlók tetszését, az egész országban kapható lesz az új technológiával készült WC papír.Ctx Twin | 2010.12.02. 21:49:14Ilyen félgurigás kiszerelésben is lesz, mint a képen?

Péntek van, rosszak voltatok egész héten... ez a bünti!
csildi | 2011.03.14. 08:39:37Messzirol olyan mint Pataki Attila, de mikor mutattak kozelebbrol is rajottem, hogy meg rosszabb. :D
Ez a moo moo-zas meg az agyamra megy. Vasvillat a kezebe, hagy dolgozzon ha mar ennyire imadja a 'tanyai' eletet.

Kőkorszaki, azaz Paleolit étrend a séf mai ajánlata. Hozzávalók: paleolit nyersanyagok, Szendi Gábor.
Az eddigi kliensek elégedettek.bungle | 2014.01.17. 10:20:42http://vidamrakos.blog.hu/2014/01/16/etrend_366
A kommentek is nagyon szórakoztatóak. ;)










http://www.activistpost.com/2011/02/codex-alimentarius-loves-toxic-fluoride.html
Hánynom kell.