
Peter Zumthor svájci építész által tervezett Klaus Testvér kápolnája.
Netezzünk kínai módra, tapasztaljuk meg a cenzúrát! A China Channel Firefox kiegészítő lehetővé teszi azt, hogy úgy internetezzünk, mintha Kínában lenne a számítógépünk, a Nagy Kínai Tűzfal mögött, s így gyakorlati tapasztalatot szerezhetünk arról, hogyan is működik a kínai netcenzúra.bandee1219 | 2011.01.01. 17:38:11Magyarország: http://kepfeltoltes.hu/110101/tumblr_ldtoivPLub1qzfv8po1_1280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kedves népek!
Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.
Kérdések:
1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft
2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller
3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát
Kellemes időtöltést!
Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat
Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.Negat | 2008.12.04. 20:22:11Meghozta a Mikulás, köszi :-D

A kislány begajdult a metrón... :)
Mr PIMP | 2008.10.27. 21:28:33Hofmann bácsi beadta neki:D

World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.
(Lacpas is beküldte kicsit később..)Belkar | 2008.10.22. 15:32:33ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...

Tokió, Japán - Nemzetközi Fütty Bajnokság :)
dénes | 2008.10.16. 15:33:07Haki Tamás a showderben. ő lefütyülte volna itt a mezőnyt az tuti
http://www.videoplayer.hu/videos/play/122505

Leaf Chapel - egy érdekes kápolna Japánban
Purple | 2008.10.13. 14:33:33gyönyörű *.* elviselnék itt egy kerti partit :D

Jó lehet rá lehuppani ;)
nkmedve | 2008.09.23. 22:02:39És mivan ha véletlenül egy-két tüske hamarabb akar kijönni?:-S

Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...superxaba | 2008.09.19. 21:16:07nagy a zisten állatkertje!

Ha tényleg ilyen hatásokat okoz a japán tej, akkor importálni kellene! ;D










a belseje meg mint a pokol jó kis párostittás .........