
Betilthatják a köztéri fényképezést az Európai Unióban?

Ha Tesla fotós lett volna... ;)
Marc Simon Frei fényképeipumpa | 2015.06.22. 18:53:56...nem talált volna fel semmit.
Ilyen egy remek, drónnal felvett esküvői videó: csak 15 másodperces! :D

Így csinálhatsz milliókat más Instagram-képeiből
Richard Prince nem szeret engedélyekkel vesződni. Legutóbbi akciója egy Instagram-kiállítás, amely a közösségi fotó hatalmas adatbázisából szemezget - persze úgy, hogy egyik képen szereplő személytől sem kért engedélyt. Prince nem csinált mást, mint Instagram-portrékat nagyított fel egy átlagos festmény méretére, és egy saját néven futó hozzászólást írt mindegyik kiállított portré alá, a képek pedig borsos áron keltek el: az egyikért pl. 90 ezer dollárt (kb. 25 millió forintot) fizetett egy lelkes műgyűjtő.
A 65 éves “művész” szinte teljes életművét mások műveinek plagizálására építette fel, csupán annyi változtatást eszközölve rajtuk, hogy jogilag feddhetetlen legyen.bungle | 2015.06.03. 12:20:25Mekkora troll lehet... ;)
Itt egy angol nyelvű cikk a témáról:
https://fstoppers.com/business/peter-coulson-and-i-discuss-potentially-illegal-sale-his-photo-richard-prince-72503

Mark Littlejohn hangulatos fotói
Mark 50 éves kora után kezdett érdeklődni a fotózás iránt, 2010-ben vette első DSLR fényképezőgépét, tavaly pedig megnyerte a Landscape Photographer of the Year díjat (ezzel a képpel, nekem mondjuk ez pont kevésbé tetszik, de lehet hozzáértő szemeknek bejön).
Ezen az oldalon még több fotója láthatóbungle | 2015.05.31. 10:24:09Tanulság: 50 felett (sőt, akármennyi idősen) is lehet új hobbikat találni.
Pl. "Mars-utazás", nemesi felmenőkkel való kérkedés, trollkodás és feljelentgetés.

Kutyafotós - Grizzlerre egy szívmonitor és egy kamera van szerelve, így, amikor izgatott, csinál egy képet
lilaflexninja | 2015.05.26. 11:55:45Sok válás lenne!

Tükörképek a múltból - Tom Hussey képei
Szancso | 2015.05.20. 21:11:33Fordítva is ciki. Mikor a külsőd fiatalos, de belül rohadt öregnek érzed magad. :)

Milyen ismerős ez az épület... :)
Kedves Jézuska! A karácsony idén májusban lesz... ;)
Ha van tapasztalatotok, kérdésetek, válaszotok drón fotózással kapcsolatban, legyen ez egy ilyen kibeszélő post.
Eközben Baltimore-ban...

Joel Robison világa









