
Alternatíva egy fegyveres konfliktus „ártalmatlanabb” megoldására
Tooni | 2015.02.17. 18:08:20Egyszer... ^^
Mark Zuckerberg most valószínűleg tolmácsot kér...
kissfreezer | 2015.02.16. 22:17:52Nem vagyok egy Norbi rajongó, de ellene sem vagyok. Igazából csak tisztelni tudom, amiért eljutott idáig. Szerintem végigjárta minden lépcsőfokát a sikerhez vezető útnak/hegynek. (talán még nincs is a csúcsán)
A magyarul megfogalmazott "nyílt levéllel" kapcsolatban, szerintem sokaknak lejött, hogy ez igazából nem is Zuckerbergnek íródott. Hozzá szól, de valójában a rajongóknak van címezve. Mi ezzel a probléma? Gondoljunk csak bele... pl, amikor egy Bajnai Gordon nyílt levelet posztol, ami Orbánnak szól, azt a miniszterelnök elolvassa és ezután megváltoztatja a stratégiáját, ahogy azt a levélben elvárja az író? Ne legyen senkinek se illúziója, mert ez nem erről szól, hanem a saját táborral való kommunikációról. Norbi tökéletesen tisztában van, hogy ezt a levelet, bármilyen nyelven fogalmazná meg, valószinű, hogy Zuckerberg tudomást sem venne róla.

Orosz himnusz - egyiptomi remix
lilaflexninja | 2015.02.23. 12:34:57Gyáááááá őt miért nem fütyülték ki?

Egyenlőség a jövőben (angol tudás nem árt)
Te is ilyet szeretnél?norbertvincze | 2015.07.10. 18:35:34izé012-nek sok szeretettel Oláh Ibolykától
https://www.youtube.com/watch?v=VpkdfWqlIJo
(szerintem egy tea mellett megbeszélhetitek a dolgot :D)

Extrém szállás: 2700 méteren lebegő felvonóban kialakított hotelszoba
A franciaországi Courchevel síközpontja versenyt hirdetett az Airbnb szállásközvetítő oldalon, amelynek nyertese egy éjszakát tölthet a Saulire hegyre vezető felvonó egyik átalakított kabinjában.
Azt nem tudom mi van, ha valakire rájön a szükség... ;)Élien | 2015.02.13. 21:42:19Szobapincér, medence?

Legyetek szívesek egy megosztással segítsetek a szimpatikus fiatalembernek, hátha valaki épp bébi szisztert keres... Köszi!
Szancso | 2015.02.12. 20:07:36Én segítek, itt van pár szisztersz...;)
https://www.youtube.com/watch?v=01hwSSveK6A

Szerencsétlen Gordon Freeman már több mint egy évtizede vár a Half Life 3-ra ;)
thisisreal | 2015.02.11. 15:56:34Felszedett pár kilót... :)

Megölte születendő gyermekét egy feminista, mikor megtudta, hogy fiú
És ők hirdetnek nemi egyenlőséget...
(Az eredeti blogbejegyzés már lekerült a netről de a webarchívumban olvasható.)Nas | 2015.07.16. 16:46:19Egyetértünk.
Annyit csak, hogy igazából a feminizmus hibáztatása is általánosítás. Sokan azt sem tudják, hogy miről szól tulajdonképpen a modern feminizmus, egyáltalán milyen ágai vannak, csak eszükbe jut a szóról egy habzó szájú, szőrös lábú, férfiutáló, baszatlan hisztikirálynő, és azzal azonosítják az egész mozgalmat, így mindjárt van mit elítélni. Szélsőségesek meg ostobák mindenhol vannak, és jellemzően azok a leghangosabbak, de egyáltalán nem minden feminista ilyen, van értelmes is, aki valós problémákra próbálja meg normálisan felhívni a figyelmet a magukért kiállni nem képes / nem tudó nőtársai nevében is. Ilyenek kellenek. Csak az a baj, hogy ők is automatikusan lehurrogást kapnak, mert nem divat meghallgatni a másikat, pláne, ha kényes témákat feszeget, egyszerűbb rámondani, hogy egy hülye picsa, azt' kész. (Most nem az általad említett kommentelőkre gondolok, hanem azokra, akik komolyan foglalkoznak a témával.)
Ne mondd, hogy nem kellett volna semmin változtatni, tökéletes volt az 500-1000-2000 évvel ezelőtti rendszer mindenki számára, illetve most már tökéletes. (Az pl. egy nettó baromság, hogy a patriarchális rendszer a nők kedvéért jött volna létre, az a letelepedéssel, a vagyonelosztás kérdésének felvetődésével alakult ki, alapból matriarchális csoportokban éltünk azon egyszerű oknál fogva, hogy egészen a legújabb korig mindig a gyerek anyja volt csak biztos).
Ha nem állnak ki a nők magukért, akkor meg azért kapnak, hogy miért nem képesek kiállni magukért, így ne csodálkozzanak, ha megmaradnak a problémáik. Szóval egyáltalán nem könnyű ez, hogy állj ki magadért, de ne süssék rád, hogy hülye feminista vagy. Sajnos Magyarországon nagyon sok férfi még mindig iszonyatosan maradi, már akkor rásüti a "hülye feminista" jelzőt az emberre, ha azt meri mondani, hogy a nőknek is ugyanúgy joguk van pl. továbbtanulni, nem csak a fakanál nyelét fogni... Szóval van azért még hova fejlődni, hidd el, a sok normális pasi mellett sajnos rengeteg szűklátókörű, ostoba, begyöpösödött, hőzöngő fasz van még (ahogy ostoba, arrogáns, ész nélkül fröcsögő hülye liba is persze).
Mondjuk hozzáteszem, én továbbra is úgy gondolom, hogy nem szerencsés külön-külön foglalkozni a nők és a férfiak helyzetével. Egy társadalomban élünk, pl. a feminizmus is a férfiakra is ugyanúgy hatással van, a családban, munkahelyen, mindenhol férfiaknak és nőknek együtt kell élni, működni, nem lehet egyiknek a helyzetét a másikétól különválasztani, és külön, a másik nélkül változtatni rajta. (Illetve lehet, de akkor meg nemi gettósodás fog bekövetkezni, aminek már sajnos mutatkoznak jelei, de senkinek sem lesz előnyös.)

Icehenge - jégből épített Stonehenge egy befagyott tavon

Átlátszó tojáshéjat csináltak, hogy lássák az embrió növekedését
PabY | 2015.02.10. 15:27:38milyen kis élilyen szeme van









