
Még nekem is tetszenek, akkor most macska vagyok? ;)
POC | 2015.03.12. 17:08:07Nálam semmi reakció, változatlanul döglik tovább! Meg zenét hallgatni is lusta. :D
Egy múzeum, ahol benne lehetsz a festményben!

Luxuslakást rendeztek be 64 méteres magasságban, egy sísánc tetején
A híres norvég Holmenkollen sísánc tetején lévő penthouse-lakásból panorámás kilátás nyílik Oslo városára.
A szállás leírása és további fotók az Airbnb-n.közlegény | 2015.03.09. 19:33:55majd felhúzza a hócipőt és lesiklik egy söré'

Ez az erdei tükörház egy hatalmas optikai csalódás!
palinkaman | 2015.03.09. 14:14:56Jól be kellene perelni a kivitelezőt optikai csalásért.

A fal, amit nem ajánlatos levizelni!
bungle | 2015.07.28. 09:54:37Mikre nem figyelsz! Köszi! :)
Ezt meg is ünneplem egy Pegboard Nerds számmal: www.youtube.com/watch?v=BuHwfOvA24U :)

Lányok, itt a követendő példa: szüljetek gyereket egy balek milliárdosnak és meg van oldva az életetek! Még csak jól se kell kinézni! :)
„Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy ne dolgozzak, és felsőbbrendű dolgokkal foglalkozzak, mert jó embernek szültem gyereket, aki a különélésünk ellenére nagyvonalúan támogat minket.”nymisi | 2015.03.07. 12:44:33Én igen. Bottal...

Felháborító: már megint egy videó a nők elleni erőszakról!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...Szancso | 2015.03.05. 18:04:15Egy kis erőnléti edzés, vizi...ööö...vizespóló versenyre. ;)

Már hetek óta aggódtam, hogy sehol egy új stadion... de ma végre jó hírt kaptam!
bungle | 2016.04.21. 13:39:15Van itt zsé!
http://444.hu/2016/04/21/soha-az-eletben-nem-fogod-kitalalni-mi-epul-erden-33-milliard-forintbol-most-hogy-a-helyi-focicsapat-felkerult-az-nb-iii-ba

- Hogyhogy egy? Mind! ;)
Forgalommal szemben az M1 esenbungle | 2015.03.17. 11:58:38Levették yt-ról, de itt még látható:
http://auto.indavideo.hu/video/Forgalommal_szemben_az_M1-esen

Emlékeztek még erre a 2009-es iNudge posztra? Nos, a srácok fejlesztettek egy kicsit. :)









