
Stephanie-nak hiányzott asztronauta apukája, ezért a Hyundai segített neki egy üzenetet eljuttatni a Nemzetközi Űrállomásra

Fura egy kezelés: pixelesre rúgta a beteghordó a beteg fejét
drgore | 2015.04.10. 15:15:27Egy betegápoló egyszerűen nem tehet ilyet .Fogalmam sincsen mért rúgta fejbe, és mit hallgatott el a média. A hordágyon fekvő embert rá bízták és ő felel érte. Ezzel nem csak a betegápolókat hanem az egészség ügyet égeti le.

Egy idei Darwin-díjas
3m3ricus | 2015.04.09. 18:23:30Nem esélyes a díjra... Sajnos túlélte!

Brain Builder - egy kis agytorna
bungle | 2015.04.09. 16:07:09Írtam is: 42.
Ezt az NBSZ is visszaigazolta! ;)

Egy multimilliomos vallomása: a pénz nem boldogít?
Ti mit gondoltok minderről?Szobabicikli | 2015.04.09. 14:51:45Óóóó azt a boldogságos mindenit. Boldogság....mindenkinek mást jelent, pont. Mindenki más életpályát fut be. Közel sem vagyok gazdag, nem tudok pl. még saját házat venni, van egy kis félre tett pénzem, ennyi. Ha az ölembe hullana 100 millió boldogabb lennék, ha önerőből szerezném, akkor még boldogabb, nyilván az ebből fakadó módosulások az életemben, számomra megjósolhatatlanok, mivel még nem volta annyim. Így csak valószínűsítem, hogy igen, b*ssza meg boldogabb lennék.
De, hogy határozottan kijelentsem, hogy most boldog vagyok, nem hiszem. Jelenleg nem vagyok az, és az ok, nem is a pénz, ahogy a legtöbb ember életében sem, csak arra olyan egyszerű fogni.

Egy fura barátság kezdete? ;)
bungle | 2015.04.09. 13:01:08Cat-fishing: www.facebook.com/MyFWC/photos/a.325218788348.151761.90492003348/10153184119803349/

Csak egy újabb zombis szívatás, bár ez most elég komolyra sikeredett! :D
Te mit csinálnál hasonló helyzetben?Achilles | 2015.04.09. 15:10:46Nem számoltam, hány embert "vicceltek meg", de szerintem a perek után fejenként 10-20 milla üti a markát mindnek :-) persze ha nem mindegyik színész.
Én a Walking Dead-et machete-vel nézem. Szintén évadonként egyben. És tény, hogy olyankor napokig azt nézem, hogy hol lenne jó búvóhely, vagy hogy nincs-e a bokrok mögött valami. Szaros gatyában, de lemészárolnám mindet :-)

Párnára fel! Le akarod vezetni a feszkót? Ez talán egy jó alkalom! ;)
Gyülekező holnap (április 4., szombat) 15 órától a Hősök terén, és más városokban! Az esemény Facebook oldala
Játékszabályok:
1. Puha párnát hozz!
2. Csak párnás embert üss!
3. A csata addig tart, ameddig tart.
+1. A fotósokra vigyázz!
Brik Case - laptop testreszabása „újszerűen”
Bár egy doboz hagyományos lego is megteszi.
Pac-Man a Google Map-en!
A képernyő bal alsó sarkában megjelenik egy Pac-Man játékot idéző négyzet, erre kell rákattintani!Dmckayals | 2015.04.01. 14:41:27Nekem a körforgalom tetszik a legjobban. Viszont ahol átlósan mennek az utak, oda csak 2 gombbal lehet befordulni és mivel az első map-en csak olyanok voltak, elég hamar elvégeztem. :P :)










https://www.google.hu/maps/place/37%C2%B019'14.2%22N+114%C2%B057'00.3%22W/@37.3146478,-114.9351865,9567m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0