
Csak erős idegzetűeknek!
A múltkori delfines post után itt egy 8 éves kissrác "férfivá avatása" vadászaton...Nas | 2010.02.23. 22:56:26Te olvastad a többi kommentet...?
Hogyan vadásznak az eszkimók? ;)
kacsika | 2010.02.20. 17:17:56Rohadt jó nekem nagyon tetszik :D

"Csak megmosom a hajam, és már indulok is." ;)
csildi | 2010.03.11. 11:54:39Egyem meg! Hát moszakszik. :D

Dagadt hisztis vaddisznónak nem tetszett a hambi...
Nusihusi | 2010.01.10. 02:28:53Ez a cikizébe is mehetett volna simánXD Ilyen hisztis p*csátXD

Csak erős idegzetűeknek!
Itt az év vége, retteghetnek a malacok, ugyanis nincs mese, újévi malac kell az asztalra! Első lépés: lőj egy disznót!
+bónusz űbergagyi kinézetű malacreceptes oldal, ahol külön felhívnám a figyelmet a "Véroldal" kifejezés gusztusosságára :D
(Minden kedves Izélőnek "heppinyújír", jövőre ugyanitt - Mr.T.)Purple | 2010.01.04. 19:31:22azok a vegák, akik azért nem esznek állatot, hogy miattuk ne haljon meg, azok vagy önellátó tanyasiak, vagy nem tudják, hogy utólag kell fizetni :D

Ilyen a Star Wars steampunk stílusban!
markymango | 2009.12.31. 21:49:27Boba Fett jól kidolgozott, ha azon a szinten dolgoznak, mindegyik jó lett volna. Darth Vader is jó még, a többi viszont gyengusz. Padme Amidala meg egy kucu... még jelölés is van rajta.

Ma bálnás napot tartunk, ismeretterjesztő rovatunkban: az édesvízi jégtörő vadbálna. :D
Dantra | 2010.01.27. 02:52:40idiota..

Halászvadászgörények :)
Jokker | 2009.11.28. 12:37:39Biztosan megunták az erőspaprikát :)

Vadászcicákok :)

Where The Wild Things Are (Ahol a vadak várnak)
A film egy népszerű mese könyv adaptációja. Ja hogy te még nem hallottál róla? Az azért van mert mert Maurice Sendak 1963-as mesekönyve érthetetlen módon soha nem jelent meg magyarul, pedig a világ számtalan országában klasszikusnak számít, gyermekek milliói nőttek fel rajta. A képeskönyv mindössze 27 oldalas és alig pár sor szöveget tartalmaz.
A főhős egy Max nevű tízéves kisfiú, aki egy este farkasjelmezben rosszalkodik, megkergeti a kutyát egy villával, és ezért az anyukája vacsora nélkül küldi fel a szobájába. Max a képzeletében ellátogat a Vadak földjére, ahol a nagy szőrős lények a királyukká kiáltják ki a kisfiút.
Nekem ez is egy olyan alkotásnak tűnik amitől a legkeményebb érzelemmentes tagoknak is nedves lesz a szeme.
Imdbsztewe | 2009.11.13. 12:33:01Mikor láttam a trailerjét a derült égből fasírt előtt,
végigment erre mmegjegyzem:
'Nézd máár Vad Teletubbyik'!!









