
2 az 1-ben... hogy ne csak a babának legyen jó. ;)
Laci | 2007.09.27. 21:56:27Sőt! Ha állatbarát az illető, beállíthatja az akváriumot, ezzel mintegy hullámfürdőben részesítve kedvenc guppijait, aranyhalait, stb.
"Jajj úgy élvezem én a strandot..." (csak ne Koreában legyen).
Ficánka | 2007.10.23. 10:51:22Ez egy "picit"zsúfolt!
Francia Legyen Ön is Milliomos. Kérdés: Mi kering a Föld körül?
A. Hold
B. Nap
C. Mars
D. Vénusz
Nem tudjuk? No sebaj! Kérdezzük meg a közönséget! Ennyi ember biztos nem téved... :)kiisb | 2011.10.20. 13:08:06És mégis az árapályt a Hold idézi elő, nem a Nap. Tehát, a Hold van nagyobb gravitációs hatással a Földre. Teccikérteni?
Hogy teljesen pontos legyek, a Hold által keltett árapály hatás sokkal jelentősebb, mint a Nap által keltett. Így szemlélve könnyen belátható a két égitest által a Földre gyakorolt gravitációs hatás mértékének különbsége.

Miért csak a kőgazdagoké legyen a cabrio feeling...?
Schabee | 2008.03.02. 23:03:54ezt a marhát

Város létrehozós gémizé :D
Nézd meg és csinálj te is saját várost! A lényeg az, hogy legyen minél több látogatód!bandee1219 | 2007.12.16. 18:44:02Ha megtanulsz linket beírni, talán. Nincs kedvem törölgetni...

Kicsit legyalulta a villám szerencsétlen fát?
r0b1 | 2007.08.02. 23:28:34Kicsi othonom főterén telibe kapott egy fát a villám. azt kicsit jobban felrobbantotta. Szó szerint!Volt ismerősöm kb 40-50 méterről nézt végig. Jah és nem égett meg!

Na mosmá' kuss legyen, tesókám!! ;)
csildi | 2007.05.11. 14:26:22Hogy meglepődött..de édes istenem :)))

Miből legyen ma turmix?

Legyél texasi cowboy traktorbelsőben a vízen...
Sthro | 2007.02.04. 01:01:01Szar és kész.

Muglets - legyél manó, télapó, vagy funky táncos
mtzolee | 2007.01.30. 10:15:44nagyon jóóó:D nem akarod Orbán-nal is megcsinálni!??:)))









