
Mivel a Benkő feleséget keres után az Edit férjet keres c. műsor meghiúsult ("Megorrolt Benkő hűtlen Editjére az RTL Klub"), kénytelenek voltak előhúzni az emésztőgödörből egy újabb
szartsztárt: hamarosan Delhusa Gjon, a "romantikus vadmotoros" 24 év házasság után a nyilvánosság előtt keresi új szerelmét.Érdemes megnézni a művész úrral a tegnapi Fókusz riportot (Silverlight plug-in kell és tekerjetek 19:36-ra).
A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni. Az utas pedig azt állította, hogy észre sem vette, hogy a gépkocsiban állatok is vannak.
Te mit kamuznál ilyen esetben?.::JunKieEQ::. | 2010.06.17. 18:54:41Ez egy nevetséges elmélet...;)

Újabb megrázó felvételek. Miféle állat képes így ledönteni a lábáról ezt a jól megtermett harci kutyát?!
Nusihusi | 2010.06.16. 15:48:49Küzdenek azért a rózsaszín izéért:D Nagyon arik:D

1945 szeptembere - a világháború végével Sztálin felismerve a kapitalista rezsim terjeszkedésének veszélyét kiadja tudósainak az utasítást: hozzanak létre egy harcost, amelyik fáradhatalan, nem eszik, nem alszik és komoly sérülések után is regenerálódik.
1946 - miután egy titkos bázison fémre cseréltek minden csontot az önkéntes testében, a katona elszabadul... Emlékeit elvesztve hosszasan vándorol a vadonban, míg nem 2010 márciusában aktiválódik a "hódítsd meg a világot" programja, és... jelentkezik az X-faktorba.Nas | 2010.05.19. 18:43:48Nagyon beteg. :D

Aradon a város központjában ez a román férfi nem csak vár, hogy a sült galamb a szájába repüljön... tesz is róla. :D
közlegény | 2010.05.19. 14:33:25ja, McNuggets beszállító:)

"LMP! Lépj vissza, vagy betollak a Fidesz seggébe!"
bubi66 | 2010.04.15. 09:06:49Ja ...jó . De az is érdekes , hogy sikeres ...vagy kevésbé sikeres ...művészek , közéleti emberek mi a picsának mennek politikusnak ??? Nincs belőlük úgy is elég ??? És mi az hogy más a politika ???? Kit érdekel a politika ??? Normálisan csinálja mindenki a maga dolgát , ne politizáljon .

Kőszáli kecske vs. róka "fogócska" függőleges sziklafalon.
+Bónusz videó. :DSpok | 2010.04.07. 20:33:36Ez aztán az Update menü :)
Az Ördögtorony (Devils Tower) Wyoming északkeleti részén található. Tudósok szerint egy ősi vulkán magja, amely hosszú évmilliókon keresztül volt kitéve az eróziónak és a Belle Fourche folyó sodrának. Ismerős lehet a Harmadik Típusú Találkozások című filmből is, ahol a torony a félelmetes anyahajó leszállóhelyeként szerepelt. Egy ősi Kiowa indián legenda szerint a torony akkor keletkezett, amikor egy felbőszült medve üldözni kezdett hét kislányt. A történet szerint a kislányok menekülőben felugrottak egy alacsony sziklára, mely nőni kezdett, és olyan magas lett, hogy a vadállat már nem érhette el őket. A torony oldalán a medve karmainak nyomai láthatók.eol | 2010.03.09. 14:26:17A mászás élményén kívül nem nagyon érdemes megmászni ezt a hegyet, alulról sokkal szebb, mint a kilátás fentről.

Elvesztette uralmát a gép felett... ;)
Gäboh | 2010.03.06. 22:10:48Nem vettem kioktatásnak :)

Vakvezető kutyára támadt egy pitbull (keverék).
bandee1219 | 2010.02.26. 12:49:22Megelőztél! :D










http://celebgyar.hu/Melos/Gyozi_Delhusaek_nem_tudjak_utanam_csinalni.html