Megnyitom a Facebookot, mit látok? Hét ismerős is megosztott egy primkó viccet, ami egy dán testépítő - szerintük nőietlen - külsején élcelődik. Épp úgy, ahogy az óvodában piszkálják a gyerekek azt, aki más, mint ők. Ostobaság, gonoszság, vállat rándítok. Nézelődöm tovább, erre az arcomba ugrik a római strand szponzorált tartalma, ami egy kevésbé feszes popsijú fürdőző ábrázatán fanyalog. A marketingesük tényleg úgy gondolta, ez a kommunikáció építi a hidat a strandolók széles tömege felé. Arcul csap a hétköznapi szexizmus: tényleg ezek a megosztások számítanak normálisnak, és erre a vonatra érzékeny és értelmes emberek is örömmel felkapaszkodnak, hogy egy kicsit jobban érezzék magukat a bőrükben?!
Sátánszobrot avattak fel Detroitban
vbk | 2015.07.29. 09:01:23Ezek a hitetlen láthatatlan rózsaszín egyszarvú imádók meg fognak lakolni blaszfémiájuk miatt! Meg a többi hamis bálvány imádói is!
Ahogy azt a Repülő Spagettiszörny szent prófétái megálmodták (amikor túl sok meszkalint szívtak az lsd-re):
"...És jönni fog a fellegekből fenséges REPÜLŐ SPAGETTISZÖRNY, aki majd jól bezárja őket a pokolba! Ahol igaz vannak sörvulkánok és sztriptíztáncosok (ahogy a mennyországban is), ÁM a pokol sörvulkánjaiból LANGYOS KŐBÁNYAI VILÁGOS folyik ki, és nem finom belga sör. A sztriptíztáncosok pedig mind transzvesztiták a pokolban.i"

Bícsfelelős lett az Ernő, csak egy kicsit sok az ernyő :)
hawkeye | 2015.07.26. 07:55:37
Szancso, az a kínrím.... Egy Petőfi veszett el benned, de nagyon... :)

A Canal+ francia televízió csatorna megint zseniális reklámot alkotott!
Korábbi Canal+ reklámok: Egy férfi meséli el hihetetlen történetét, hogy hogyan került a szekrénybe
és Ezért nincsenek már eccarvúak :DPabY | 2015.07.26. 15:27:39fú hát ez súlyos :D

Hawaii, DJ, napszemcsi... és egy drón :)
kalocsai.tamas | 2015.07.26. 17:02:35@AVIREX
De nagy jampi vagy! :D

Amikor az első kerekek egyike váratlanul kidurran
Jaca | 2015.07.24. 17:43:48A végén azt mondja, minden normális ember hátratolatott volna?

Lexus RC-F coupe Heartbeat
A világ első autója, amelynek szívdobogása van
A lexus fejlesztői új koncepcióval álltak elő, hogy szemléltessék mennyire izgalmas az új RC-F coupét vezetni. Egy foszforeszkáló festéket alakítottak ki, amely elektromos impulzusok hatására világítani kezd, így biometrikus adatokat jeleníthetnek meg az autó külsején a vezetőre kapcsolt érzékelők segítségével.
Tehát az autó egy az egyben érzékelteti vezetője izgalmi állapotát, a pulzusszáma megjelenítésével az autó felületén.norbertvincze | 2015.12.21. 20:15:23http://totalcar.hu/magazin/hirek/2015/12/21/itt_a_lexus_uj_dobasa_jegkerek/
Mai ismeretterjesztő rovatunkban ismerjétek meg a cuki tengeri birkát, ami algát legel, és amely egyébként egy tengeri csiga. Szépséges latin nevén Costasiella kuroshimae. Annyit legel, hogy szintetizálni is tud tőle. ;)norbertvincze | 2015.07.22. 17:32:06http://www.businessinsider.com/why-new-zealand-has-glowing-luminosity-caves-glow-worm-photos-2015-7

Egy szép naphoz hozzátartozik, hogy jó zenével indítsuk. Rajtam ne múljon!
bungle | 2016.06.13. 16:24:05SilAsh küldte:
URL: http://youtu.be/N0w9VDSU_dw
Szöveg: "A kérdés a következő: Tízes skálán mennyire? És mit? És hol lehet beszerezni?"

Csobbanjunk egyet ebben a melegben! :)
norbertvincze | 2015.07.22. 09:15:43fasza helyet találtak










Aki nem ismeri: https://www.youtube.com/watch?v=TjX6TEcE7dk