
Ilyen (lenne) egy Parkinson kóros rajza ;)
„Lexus légdeszka a szupravezető erejével” lehetne a reklámszlogenje ennek az új légdeszkának. Valószínűleg egy ideig még nem a magyar deszkások árkategóriája marad.közlegény | 2015.08.05. 16:48:56a Vissza a Jövőben épp 2015-ben találkoznak a légdeszkával, a repülő autók terén még maradt néhány hónap a hátrány lefaragására...ennyi idő attól tartok kevés lesz
Hatalmas emberáradat indult meg Afrikából Európa felé egy elszánt karizmatikus muszlim vezető által
Megtudhatjuk többek között, hogy ők azért szegények, mert mi gazdagok vagyunk, valamint minden a macskák miatt van, mivel az európai ember rengeteg macskát tart és egy macska eltartása évente legalább 200 dollárba kerül. Ők viszont beköltöznének a macskák helyére, heverészhetnének a kemence előtt és rengeteg tejet ihatnának, sőt sokkal kevesebb pénzből is megélnének.Ravennë | 2015.08.06. 01:01:32A mostaniak értelmesebbek, nem adom alább... ;)

Kellemes hangulatú akvarell-szerűségek cicákokról, baglyokról, egyebekről.
Ravennë | 2015.08.05. 16:04:10Digitális akvarell... jó, mert nem csöppen el. ;)

Lassan tényleg lehet 3D nyomtatóval építkezni
Egy Shanghaiban székelő építőipari cég bemutatta, hogy hogyan kell olcsó ipari hulladékból egy nap alatt akár tíz 3D nyomtatással készített házat összedobni.justil | 2015.08.05. 16:29:14Ez szép és jó...te laknál benne?!

Guruló halhatatlanság? Ááá dehogy, csak egy lopott Humvee!
Aszka | 2015.08.05. 22:45:44Csak úgy eszembe jutott: vajon a rendőrök autós üldözéseknél bekapcsolják a biztonsági övet? Ha igen, hogy pattannak ki olyen gyorsan? :D

Íme a repülő, ami egy óra alatt érhet Londonból New Yorkba
Szancso | 2015.08.05. 17:55:40Ha addig nem fúrnak alagutat. ;)

Milyen lehet rajta egy szundi gomb? ;)

Haladó szellemiségű liberális svéd csoportok egy gay pride menet betiltásáért kampányolnak
Emésszük ezt egy kicsit, mielőtt továbblépünk... :-)izé012 | 2015.08.03. 21:33:17Van benne valami. :-)

„Louis, azt hiszem ez egy gyönyörű barátság kezdete!” ;)
zed911 | 2015.08.04. 07:41:55Azért elképesztő, hogy kinézel a hátsó kerted végében és delfinek úszkálnak a "medencédben" :D
Én ha kinézek a kertre örülök ha épp nem egy sarokba gittelő cigót, vagy menekültet látok...
Ui: Az ilyen ember hová megy nyaralni? Uncsi lehet...









