
Gondolom ti is tudjátok, mennyire bonyolult egy digitális fényképezőgéppel képeket csinálni, gépre menteni, kábelekkel bohóckodni, nyomtatópapírt és festékpatront venni, stb. Macerás, na! ;)
Szerencsére egy hihetetlen technikai újdonsággal rukkoltak elő az Egyesült Államokban: egy ilyet mindenkinek be kell szereznie!Btech | 2010.09.19. 21:01:01Huh, nem semmi. Még a végén kiderül, hogy nem mi vagyunk lemaradva.
Skóciában dolgozó román mezőgazdasági munkás lézerrel világított egy Tornádó vadászgép pilótafülkéjére.
A gép majdnem lezuhant, mivel a zöld sugár megzavarta a pilóta látását. A hatóságok letartóztatták a 26 éves Radu Moldovant, aki most az ítéletét várja.
Farkasvadászat szirti sasokkal Mongóliában
cila | 2010.08.12. 21:30:45Isteni a zenéje. Is. Naná, hogy pentaton; nem is azért. Kösz a posztot.

"Ez elment vadászni,
ez meglőtte,
ez hazavitte,
ez megsütötte,
és ez az icike-picike mind megette!"Lorica | 2010.08.07. 22:12:24az utolsó képen látszik,h 15 van.

Még manapság is legalább 200 boszorkánysággal vádolt nőt lincselnek meg évente Indiában.
lb7 | 2010.07.28. 09:04:19A hülyeség határtalan.

Nehéz poszt. Mit írhatnék ide?
Dokumentumfilm készült Biszku Béláról, volt magyar belügyminiszterről. Regnálása idején több embert akasztottak fel, mint 1848. vagy 1945. után. Nem igazán lehet róla elfogulatlan cikket találni, nehéz kihívás véleményt mondani róla. Letűnt korszak soha el nem múló bűneiért felelős emberként él köztünk büntetlenül, mint oly sokan mások: nyilasok, bolsevikok, hazaárulók és idegengyűlölők.
A film elkészítői átverték Biszkut, ugyanazzal a recepttel élve, mint a náci öregekre vadászó oknyomozók. A filmet mégis bemutatták, egyesek engedélyével, egyesek engedélye nélkül.
A film megtekinthető itt: Bűn és büntetlenségrebecca | 2010.07.22. 23:00:56ő még hitt ezekben a dolgokban - mi most úgy látjuk, hogy rossz dolgokban hitt
és egyetértek az előttem szólókkal: ilyen finnyogó videok helyett vonják felelősségre - ha a vád ellene a törvénytelenség, akkor bizonyítsuk be törvényesen, hogy vétkes....
ja, hogy ez kínos lenne mindenkinek? ez mindent elmond a 'rendszerváltásról'

Szerintem invázió...
Nas | 2013.07.15. 17:57:28Már ide is elértek...és a pékségben reggeliznek csapatostul. ^^ De törvénytisztelő állatpolgárként a zebrát használják az úton való átkeléshez. xD
http://www.kisalfold.hu/mosonmagyarovari_hirek/peksegnel_reggeliznek_a_mosoni_kacsak_-_video/2341159/

10 vadító időjós bébz a nagyvilágból. :)
levesespuki | 2010.07.16. 16:49:17mucici, meg a mestersegesen feheritett fogak mindnekinel ott figyelnek. ja meg a kivillantos fotok nyilva nem hianyozhatnak ;-D

A blues és a rap az Erő sötét trolololdala
Soretal | 2010.07.05. 18:52:15Azért faszán jül kijön a kép a hanggal :D
"Pózolj az általad lelőtt kutyákkal!" - van aki arra veri, hogy védtelen négylábúakat tehetett el láb alól. Mára már törölte magát iWiW-ről a büszkélkedő állatgyilkos.BullFrog88 | 2010.07.04. 18:24:41http://www.napiszar.com/kepek/2010/07/03/facebook-one-shot-one-hit/
A napiszar talált még egyet....









