
Kételkedtek még a Mikulásban? ;)

Új értelmet nyert a siklórepülés fogalma. :)
gyocska | 2013.12.12. 20:33:30Vártam hogy mikor akad a lábába a sikló.

Félelmetes felszállás
norbertvincze | 2013.12.05. 04:26:58ezt azért jól bevállalta

Optipess - Ezt úgysem fogjátok érteni ;)

Liba cunami
szotyi0 | 2013.12.02. 21:50:32biztos meglátták a bajnait...

Fegyverek készítése a reptéri biztonsági ellenőrzés után megvásárolható cuccokból

„Nem túl finom ez a légi segélyszállítmány!”
hawkeye | 2013.11.22. 13:09:53
Marha jó ez a fajta földi kiszolgálószemélyzet.... :)

Tud valaki repülőt vezetni? ;)

12000 láb magasságban ütközött két ejtőernyősöket szállító kisrepülő. A balesetet rögzítették!
Ravennë | 2013.11.05. 21:04:10Cserélték. ;)

Másik cuki Halloween jelmez. ;)
norbertvincze | 2013.11.03. 19:19:17:D










Cikk:
http://www.origo.hu/itthon/20131213-valtozik-a-vasuti-menetrend-december-15-tol.html?sec-3