
A képen egy izé látható.
Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.
Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.
Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.
Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)

Cicamasszázs (nehogy má' ne legyen ma cicás poszt! :))
Jó dolga van a mopszlinak...dega44 | 2008.03.18. 00:15:00Ajvé....mit nem adnék most egy ilyen macsekért.......:-D

Nőnapra a lányoknak
+ "80 Hott Guys"
+ "sexy male celebrities"
(De aztán 1 évig csend legyen! ;) És remélem nem lesz pasizé kategória :D)KommandósVérmókus | 2008.03.15. 16:27:37eNMi! Tényleg, eddig eszünkbe sem jutott, h legyen psizé kategória! Jó, hogy mondod! Lányok, ki tart velem? Előre egy szebb jövőért, harcoljunk együtt! Le a sovinizmussal, és a bébz helyét vegye át a pasizé! (srácok, ti meg meg ne sértődjetek a feminista dumáért!)

Legyek háborúja! Tanúság??? :D
Maccoyi | 2008.03.05. 22:01:09wáááá, az tényleg durva volt. A Dirty Sanchez-ben is, és a Jackass-ben. : D

Popcorn legyen, a többi nem számít! :)

Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :Dbandee1219 | 2008.02.29. 07:48:55A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/works/Star-Nurses.jpg :) ], de a legtöbb elég gáz. -_-

Cserébe a sok bébzért, hogy a lányoknak is legyen valami "látvány"! :)
superxaba | 2010.01.29. 20:23:18# 300

Hogyan legyünk milliomosok... Tanácsok egy szakértőtől. :)
roberto | 2008.02.06. 11:05:28A kandikamerában mutatott egy amerikai esetet. A faszi koldult és amikor befejezte (gondolom amikor összejött a napszám) Odament a saját Jeep Cherokee terepjárójához és szépen hazament.
Szóval az embert a rosszulllét fogja el amikor ilyen csalókat lát. Sokszor sajnálom őket, de ha ilyet látok akkor csak magamat sajnálom.

Bár már több post kommenjébe is beírták, legyen külön post, ha már ennyire akarjátok. Bombagyár TV - Fekete Pákó.
Frissítés, fejlemények (köszi Árnyangyal): Pákó rendőrt hívott Hajdu Péterre.<-{st.one}-> | 2008.02.14. 19:47:23ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! ez qrva jóóóó!! X'D










áhh :D