
Az ilyen - kísérteties ;) - bútorok dobják fel igazán a nappalit. Na meg a vendégek hangulatát.

Valakinek volt pár aprója (10 000 font), na meg egy kis szabadideje. ;)
pSy | 2006.11.27. 12:53:24Naon karaj! Volt türelme a készítőknek az biztos!
Egy japán kisgyerek szíve összetört. ;)
Japcsizé | 2010.04.05. 18:49:24Szegényke :(
Takarékos kis világunkba asszem még talán épp belefér ez a fogkefetartó és ez a madárkalitka is esetleg. Netán. (Persze Dominic Wilcox se normális egészen).bandee1219 | 2007.10.22. 22:48:20Komoly cucc mind a 3.

A régi jól ismert Gálvögyi János által elkövetett rap. A szövege kissé durva és igénytelen, de azért jó
Balázs | 2006.10.16. 18:23:30A legkeményebb anyag testvéreim,a legkeményebb!!!nagyon király!!!súlyosan hülye!!!a kedvencem,remélem lessz album is!!!:)))

Visszafelé lejátszott kis video, a közepén már súlyos szinten tolják.... :)
kok | 2006.12.07. 20:21:24SZt.-em rohadt jó....igaz végig ugyanaz, de tetszik!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oroszlán és a tigris kereszeteződéséből létrejött kiscic...izé... ligerrel (lion+tiger) ismerkedhettek meg. ;)Revanor | 2010.08.27. 21:08:29Magyarban sokkal találóbb lenne szerintem a Tigroszlán. :)

Rajzold meg a szánkópályát és nézd meg, hogy megy le rajta a kis szánkós!
Menyet | 2007.09.15. 20:29:29Nagyon zsír :D:D:D qrva jó

"Nem tudtuk, hogy ilyen veszélyes dolgot játszunk" - mondta a kórházi ágyán a kállói O. M., akinek kis híján az életébe került a munkahelyi móka. Kollégája és egyben élettársa tréfából sűrített levegőt fújt a végbelébe, amitől a 17 éves lány súlyos bélsérüléseket szenvedett.
Kérdem én: Nooooooormááááális????qukac | 2007.04.17. 12:35:55Én még nem mondtam,hogy nagy az Isten állatkertje,de most írom.

Egy "babysitter" macs :)
Ágicicica | 2007.01.09. 20:13:40YAYA!!!!NAON ARANOSZ!!!!!









