
Ezekkel már egy tacskó is elbánik! ;)

Íme egy koedukált osztály iskolapéldája ;)

Na ezt fejtsétek meg! ;)
Traveller_x | 2016.07.22. 00:04:49itt a folytatás... a hülyeség és a kitartás esete forog fent....
https://youtu.be/SWB5npxJ1gY
Néhány kreatív és igen lelkes olasz Bud Spencer és Terence Hill rajongó arra „vetemedett„, hogy készít egy videójátékot a legendás pofonosztó-páros főszereplésévelTravis Kestrel | 2015.10.21. 05:41:30Egy kezemen meg tudom számolni hogy hány jó videojáték készült filmes karakterekből. Inkább jobb is ha hagyják őket.

Élőlánc alkotás hangyáknál (Leptogenys) egy nagyméretű zsákmány (ikerszelvényes) elcipelésekor
(Türelmetlenebbek kezdjék mindjárt 2:05-től.)
Akit esetleg a jelenséget részletesen leíró tudományos (angol) cikk is érdekel, ide kattintson!
Most meg kell várja, amíg kikel... ;)
cila | 2015.10.16. 22:17:15Mondd, mit érlel annak a sorsa,
akin nevetni se szoknak,
kinek fején nem billeg tojás,
kit (rab)munkára fognak?

Nem egyszerű gyereknek lenni! :D
Szancso | 2015.10.15. 18:59:58Ha egyszerű lenne, egyből felnőttnek születtünk volna. :)

Egy válás kinéz Roman Atwoodnak ;) (persze biztos megrendezett, de azért írjátok be kommentbe is)
gyocska | 2015.10.15. 09:34:54Ugyan-ugyan. It's not funny. Mindig ezt mondja. De szerintem tudja jól hogy abból a pár száz milliós youtube megtekintésből kb. milyen összeget lehet a checkbookba beírni. :)
Egy idiótának nem tetszik valamelyik könyv, így dobálásba és rombolásba kezd, de a biztonsági hamar közbelép és a földre húzza. Vajon kit hívott telefonon?palinkaman | 2015.10.15. 10:20:05"Ebben basszus, betűk vannak... ...A f'szomba má, hát ebbe is betűk vannak... ...meg kellett volna tanulnom olvasni... Basszki, nem megy... nem értem mi van oda írva. A k'rva életnek ilyen drágák a hangoskönyvek... ...Na, f'szom, erre hív a ki'szott ügyvédem, hogy írjak egy beszámolót ai incidenről, a tököm kivan, má ezekkel ak'rva betűkkel!"

„Lehet, hogy ez egy csodálatos barátság kezdete” ;)
Szancso | 2015.10.13. 18:33:51Te kívülről, én belülről. A jattot meg elosztjuk. :)










amúgy egy kis segítség:
sárgák:
koreai - szögletes fej - írás: körök és vonalak, mint az ufóknál
kínai - olyan mint a japán, csak csúnyább, nem dugnak polippal sem, kicsit kerek fej - írás: krixkraxok csak (ja és sok vietnámi - nem sárga, hanem barna - írás: cho bön co yö
japán - Kevésbé cipzáros szemű, nőknek kicsit tömpe az orruk, kapafoguk van, és mind kancsal, a fiúk vagy emo-sak, vagy szamurájok, szemüvegesek - írás: kínai krixkraxok vegyítve számunkra érthetetlen betűkkel
mongol - dawn kórósok - írás: ciril betű vagy lefelé irányuló írás, mintha arab és latin keveréke lenne, (rokonok)
barna sárgák:
thai, maláj, indonéz - na azok aztán tényleg egyformák, barna, kicsi, nagy szem, ringyó mind, a fiúk meg shemale oldalakon rettentik el a gyanútlan embereket.