
Apa, kezdődik?

Előkerült egy videó (kaputelefonnal vehették fel? :)) a 400 milliós LaFerrari budapesti bénázásáról
norbertvincze | 2016.01.21. 17:21:46http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ezuttal-egy-nappaliban-parkolt-le-a-vaci-uton-osszetort-ferrari/

Mindig jól jön a háznál egy segítő kéz! :)

Rothadó ételek, gyümölcsök, és egyéb time-lapse videók
Ravennë | 2015.11.03. 17:59:46Jó kis videók, de valami kevésbé idegesítő módot is kitalálhattak volna a "temponaut" felirat elhelyezésére...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tripofóbia: emberek ezrei állítják, hogy rettegnek az olyan tárgyaktól, melyen apró lyukak találhatóak, mint például a méhkaptárok, hangyabolyok vagy akár a frissen hullott hó, melyet vízcseppek által mart lyukak tarkítanak.

Egyetlen csepp vérből kimutatható a rák

Egy modern bmx bandita látványos menekülése a zsaruk elől ;)
Ditpet | 2015.11.02. 19:30:36Ügyes a srác, bár kicsit kellemetlen volt a fülemnek a hangja. Másra emlékeztetett. :D

Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem:
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.”
A többi videójuk is szenzációs, pl. Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;Dcila | 2015.11.02. 22:27:58Horoszkópusz-hókuszpókusz
Milyen lenne a jövőnk, ha az atomkorszak beköszöntött volna? Avagy egy kis retrofuturisztikus-posztapokaliptikus ötletelés az 1950-es évek stílusában a Fallout 4 c. videojátékhoz.Ditpet | 2015.11.01. 18:31:48Köszi, utánanézek.

Kiváncsigák egy „francia” konyhában ;)
Nusihusi | 2015.11.01. 01:51:15Szegény csigák, pedig az utolsó már majdnem megmenekült:P










http://hir.ma/kulfold/nemetorszag/hamburgban-a-bevandorlok-kijelentettek-hogy-nem-akarnak-nemetet-tanulni-de-dolgozni-sem/584850