
Mókuskalandor
bungle | 2014.03.03. 12:47:42Csak elvitte egy próbakörre. :D Én se vennék repülőt anélkül!
Valamelyik szülője helikopter lehetett.
Tooni | 2014.02.19. 20:16:11" 767-ben melyik kormányfelület fly-by-wire-ös?"
flaps, slats, spoilers, engine throttle
http://www.pprune.org/tech-log/207203-767-400-question.html

Repülőgépből kiesett majd egy disznóólban ért földet - túlélte ;)
velo | 2014.02.17. 12:58:11még szerencse, hogy nem ütött agyon egy malacot...

Első reakció :)
kissfreezer | 2014.02.14. 21:09:36aranyos a kis tökmag:)

A találékony kínai, ingyen ebédelt egy éven át egyetlen repjeggyel.
a janek | 2014.01.28. 10:20:19na ugye,hogy ők sem tudják megkülönböztetni egyiket a másiktól :)

Kondenzcsíkot húzó seregélyek ;)
lilaflexninja | 2014.06.19. 07:38:47Ezzel a zenével a videó alatt elég para az egész. De nagyon látvánáyos

Ilyen a kilátás egy vadászgép szemszögéből
norbertvincze | 2014.08.24. 13:54:15második felvonás:
http://wordlesstech.com/2014/08/22/greenland-f-16-low-level-test/

Parrot MiniDrone
Szobabicikli | 2014.01.16. 13:22:50A cicám kedveli ezt a postot. ;-)
http://kepfeltoltes.hu/140116/123123_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nesze neked Van Damme, Chuck Norris ebben is jobb! :)
dettybee | 2013.12.20. 11:57:16A vidin nem látszik, de a gépekben nincs üzemanyag. Chuck Norris bakancsára vannak ragasztva.

Repülő oroszlánt sem látni mindennap...
viserot | 2013.12.15. 12:49:44ok mar kezdik sejteni amit mi meg nem....hogy nem az az erosebb akinek nagyobb a szaja vagy jobban tud vicsorogni









