
A macskás kávézók után itt egy macskás kocsma :)
3m3ricus | 2015.11.12. 16:25:35Ide el kell jutni! :) :) :)
Squatty Potty - és még csak nem is japán reklám! Jó fagyizást! ;)
Nusihusi | 2015.11.12. 22:54:25Ez de beteg:D Az unikornisok tényleg szivárványszínűt kakilnak:P
Peter “Stoney” Emshwiller 18 évesen interjút készített 38 évvel későbbi önmagával: 1977-ben leült egy kamera elé, hogy kérdéseket tegyen fel jövőbeli énje számára és most 56 évesen megválaszolja őketNusihusi | 2015.11.11. 00:11:29Márpedig az időutazás lehetséges:)

Lykoi - egy új macskafaj: farkascicákok :D
Nas | 2015.11.09. 23:50:55Szegény úgy néz ki mintha rühes lenne. :S

A Puskás-díj 2015 jelöltjei
A 10 legszebb gól, amit a FIFA a Puskás-díjra jelölt, köztük egy női labdarúgóval.solution45 | 2015.11.11. 14:53:50Én ezt azért nem hagytam volna ki a jelöltek közül: https://youtu.be/bm_KXRjJIF8?t=1m39s

Egy kis lazulás a zenére a hülye gazdámmal... :D
közlegény | 2015.11.09. 14:07:05vagy a kettőjük farka találkozik valahol a láthatatlan térben ;)

Aki nincs fent a Facebookon
Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?bungle | 2016.01.25. 21:26:52FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS
http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake-friends-study-finds-419189

Nem Óz, hanem Ez! a csodák csodája. Felülről lefele építeni egy templomot?!

Egy (Sith) nagyúr mivel is kezdhetné a napot... ;)
cila | 2015.11.06. 22:33:547" mint átmérő? Mágikus szám. 7 fejü sárkány, 7 törpe, 7-en "mint a gonoszok".
A lényeg, hogy az Erő legyen velünk.

Hogyan biliárdozz egy hullámok hátán ringatózó ócenjáró hajón? Így.









