
Mi a teendő zombitámadás esetén... Hasznos kis film. :)
bungle | 2013.08.28. 18:52:10http://vimeo.com/72641324
Gitározás kiskanállal
Baci | 2007.03.07. 15:47:56Mi értelme?
Nem látod hogy a kanál segítségével helyettesít egy másik gitárost???

Egykezes húzódzkodás. Elég gyenge, én általában tizesével csinálom itthon. Ja, és csak 1 kisujjal... ;)))
Élien | 2007.03.06. 18:38:58Én meg a lóbőrt húzom csukott szemekkel.:)

6 éves gitáros. Érdemes nézni a fejét, mikor megkapja az ajándékát... :)
Balázs | 2007.03.05. 23:47:40jó ennyi ember között akik ennyire otthon vannak a témába...............

Rendőrök a tűzoltók ellen. Szép kis vízágyúharc... ;)
yorgash | 2007.03.04. 15:02:39hát ez igazán szomorú, de nem csak itt látni azért ilyet. gondolom senkinek nem kell gondolatban messzire menni az ilyesmi értelmetlen összecsapások felidézéséhez.

Kis hó Japánban...
Su | 2007.02.25. 21:23:41gondolom akkor már tavasz van.

Kiscsaj durván beparázik... :D
Angi | 2007.02.28. 08:56:12Jo..bocsanat, visszavonom.

Egy kis pénzkereseti lehetőség ;)
attti | 2007.02.21. 19:42:01nem semmi,igy atejteni az embereket

Hírességek kisméretben...
Máln@ | 2008.01.01. 18:06:07jaja...........de akk is jót röhögtem ezek közül is páran........:)

Rosszcsont kiskölykök...
Ijász!!! | 2007.02.20. 10:45:12Benyomot neki rendesen.)))









