
Vision Museum - újabb kiszabadulós játék
Lyra_Milian | 2008.05.18. 17:47:13Bocs, van még 1 piros könyvem...
A kis nevetőgép. Aranyos! Hahaha :-)

Egy kis Photoshop tutorial :) Érdemes megnézni a válasz videókat is... :)
brigi_cica | 2007.04.15. 20:49:44ha tudsz akkor légyszi csinàlj valami ilyesmit és tedd fell ize-re :) tök jò lenne :)

Visító kismalac...izé...mopszli :D
Skylynx | 2007.04.12. 00:28:33De tényleg, ez ösztönös a mopszliknál.. (talán kisebbségi gondokkal küzdenek). Én csak kettőt ismerek, mindkettő egy agyafúrt kleptomániás (ha kajáról van szó))))
Bungle vidlinkjét érdemes megnézni: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2700&reply_id=17036

Kiscsákó sokkot kapott a drámenbéztől. ;)
Skylynx | 2007.04.12. 00:50:17Vajon mi lesz belőle, ha felnő? Már így is úgy néz ki, mintha be lenne állítva.. Sajnálom szegényt. A szülei (vagy akárkijei) így kicheznek vele.... Most komolyan, olyan a mozgása, mint egy beekizetté, láttam már ilyet eleget. Azért remélem, hogy ezt a mozgást önnmaga generálja, nem valami "hajtóanyag"...

Sheriff Tripeaks - jópofa kis passziánsz
PHS | 2007.04.05. 12:52:48Hát azzal kellett párszor próbálkozni, de amikor összejött, akkor arany lett :)
Viszont az utolsó előtti és a 13 sehogy sem akar ezüstnél jobb lenni...

Irodai móka: kiszúrás a kollegával, főnökkel, stb.
lb7 | 2010.07.30. 15:55:10váááááháháháhá! Ki kell próbálnom egyszer :D

Remek kis játékok... az oldalon többféle is választható, sok sikert hozzá!
ЯRetЯRoboy | 2007.11.02. 19:58:54Yoo ez az oldal srácok...oldalt válaszsátok ki h melyik verzióval szeretnétek és kész...

Kedves kis játék: 5 perced van, hogy kinyírd magad.
faszi | 2007.12.07. 16:54:15Na,és megmondaná valaki hogy hogy kell ezzel játszani?!!

Közeli nagyítások (egy kis "hackeléssel") a google map-en!
meszoltan | 2008.10.19. 16:03:09trukk, vagy nem trukk,ez nem muholdas felvetel... minden masodik ember felfele nez, nem hiszem h olyan feltuno egy muhold ;)









