
Hálaadásra napjára egy kis bünti...
Egy kaliforniai út 3 nap alatt „kicsit” átváltozott, mindenféle földcsuszamlás vagy földrengés nélkül.
De akkor mitől??? Tremors? ;)sergi | 2015.11.26. 19:00:03Most miért kellett mindenkinek elmondanod!?

Kameraérzékeny cicákok :)
Nusihusi | 2015.11.26. 01:58:53Nagyon jófejek:)

Egy kis áruházi hajsza ;)

Nincs is jobb annál, ha a trénered egy szépséges medve ;)
Becsúszott a fakelia az bizos!közlegény | 2015.11.24. 23:04:20a medve kedvence pedig az öcsisajt :)

Politikailag korrekt oktatás, avagy „egyenlőség” és pozitív diszkrimináció
(Korábbi poszt ugyanebben a témában, ugyanettől a csapattól)lilaflexninja | 2015.11.24. 10:49:12Szerintem hülyeségeket beszélsz, már megint! :)
Este van, este van: kiki nyúgalomba!
Csendesen bóbiskol a kis szurikáta,
Bukfencezik egyet, nekimegy a falnak,
Nagyot koppan akkor, azután elhallgat.Nas | 2015.12.01. 09:20:37Ez is jó (ezt is előadták valamelyik kabaréban). :D + Volt egy másik régebbi kabaréjelenet hasonló témában:
https://www.youtube.com/watch?v=PT29zJXRNlU

Sven és Jan görkorcsolyás mutatványa
vadonka | 2015.11.24. 15:54:40Még az, hogy elejti, de amikor körbe forog a csávó és a csaj meg a tengelye körül gyorsan az nagyon durva lehet. Én már attól megszédülök ha egyszer egyszer megtekerem a nyakam körbe körbe...

Ez csakis egy gonosz boszorkány műve lehet! ;)
közlegény | 2015.11.23. 13:03:27'gyere, gyere' megérti :)

Keresztül zoomolva Hallstatton, Ausztria egyik leghangulatosabb városán










https://www.youtube.com/watch?v=ckLqfX62u_I