Valahol egy párhuzamos galaxisban meg óriás pókok azon röhörésznek böfögve a tévé előtt, hogy szerencsétlen celebpóknak meg kell zabálni egy élő embert! ;)Nusihusi | 2015.12.08. 03:24:43Remélem, megcsípi a torkát:P
Így vezet teherautót egy négyéves kislány ;)
Csádi | 2015.12.07. 20:42:35Viccesebb lenne, ha tényleg ő irányítaná.

Egy közismert pankrátor mozdulat: a faszpörgettyű ;)
lilaflexninja | 2015.12.07. 09:15:10Miért ti nem csináljátok otthon ezt? nálunk mindennapos

1600 facebookos várja: rabosítsák végre a siófoki expolgármester miatt
A magyar igazságszolgáltatás legnagyobb ügye kerekedhet egy blogposztból, miután a fideszes politikus feljelentette azokat, akik megosztották.
Múlt pénteki cikk: Sima Facebook-megosztásért hallgattak ki és rabosítottak 17 embert Siófokon
Magyarország, én így szeretlek! Ja, és vigyázzatok, mit osztotok! ;)bungle | 2015.12.19. 14:46:41http://index.hu/belfold/2015/12/19/az_ugyeszseg_megis_leszall_a_siofoki_facebook-megosztokrol/

LÁNG | HANG
Ádám Julcsi és Török Csongor koprodukciós ötlete 2014-ben kezdődött. Hosszas kisérletezés után megszületett első közös elöadásuk, a LÁNG-HANG. Elmondásuk szerint, a cél a két légkör harmónikus összehangolása volt, ami egy formabontó összművészeti produkcióban testesűl meg. A filmet Sántha Dénes készítette.
„2 év felfüggesztett annak, aki szándékosan megölt egy motorost”
Nas | 2015.12.05. 11:26:03Nem csak az a megoldás létezik, hogy ha a másik szarik bele valamibe, akkor én megcsinálom helyette. Seggbe is rúghatom, hogy észhez térjen, és akkor talán elgondolkozik rajta, hogy kezdjen valamit a renitens viselkedésével. Egyáltalán nem gondolom, hogy jó az a nevelési elv, hogy mindent csináljunk meg a másik helyett, amihez neki nem fűlik a foga, hogy megszűnjön a probléma. Szerintem inkább rá kell vezetni (rábeszéléssel, motiválással, kényszerítéssel, kinél mi válik be), hogy igenis ő maga csinálja meg azt, amit neki kéne, hosszú távon ez a működő megoldás.
Egyébként nekem azzal volt problémám, hogy te ezt az egészet (hogy a gazda intézze el a földjén motorozóknak a pályát) a normális, kölcsönös odafigyelés kategóriájába soroltad. Ez viszont marhára nem az, hanem az oltári nagy, egyáltalán nem automatikusan elvárható szívesség kategória - pláne úgy, hogy olyanoknak kedvezzen, akik előtte ők háborgatták. Kicsit analóg esetnek érzem a segély kérdéskörét. Egyesek ezt úgy veszik, hogy nekik alanyi jogon jár, hogy mások segítsék őket, és nekik nem kell semmit tenniük azért, hogy erre ne legyen szükség. Hát, ez kurvára nem így van. Az egymásért érzett felelősségnek KÖLCSÖNÖSNEK kell lennie. Segítek a másikon, ha bajban van, ő viszont nem arra apellál, hogy majd én kihúzom a szarból, hanem tesz érte, hogy lehetőleg erre ne legyen szükség. EZ lenne a normális, kölcsönös odafigyelés.

Jó a lengéscsillapítója! ;)
rotatorrepesz | 2015.12.02. 10:30:05Inkább mechanika. (gyroscope)

Egyetlen ujjal megmozdítható ez a 900 kilós szobor
wtf | 2015.12.01. 14:18:37Magyarországon már hazáig rugdosta volna valamelyik jó képességű...

Akkor szeresd igazán a szüleidet, amíg még élnek!
lilaflexninja | 2015.12.01. 13:49:54Na te sem kapsz a Jézuskától ajándékot!

Gazzal benőtt luxusautók Budapesten
Valahol Budapest külterületén szinte vadonatúj, 0-km-es Roverek sorakoznak egymás mellett, amiket az idők során benőtt az elburjánzott növényzet.
Nusihusi | 2015.12.01. 01:02:37A természet és a technika szimbiózisa:)









