
Battle City - egy kis retro-feeling
Laci | 2008.05.14. 22:59:21Tényleg nem megy. Annyit ír ki, hogy "Battle City 100", aztán semmi. Jó játék volt. Az akkori készítők még bájtokban számoltak, nem megákban, s igazán csak a lényegre törekedtek. Nagy tapsot nekik!
Flexibilis kis nézhető izé!
MAGura | 2007.05.28. 22:59:04Nem ez az első ilyen kijelző. Már egy jó ideje készítenek ilyen OLED kijelzőket, TFT utódja lehet, minden szempontból jobb a TFT-nél, csak egyenlőre az élettartama nem elég hosszú. Amúgy telefonokba már most is használják.
itt van egy kis elméleti leírás hogy is működik ha valakit érdekel:
http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?cid=253&old=1

Halakat etető kiskacsa
regua | 2007.05.26. 12:31:56Már a halat vagy a kacsát?

Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknekA Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!
A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.Mo | 2007.07.01. 00:55:44nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, de a fényképet megkapod, ugyhogy mind1 ;) (ha jól emlékszem)

Jó ötletnek tűnik... bicaj, ami kis helyen is elfér összehajtogatva.
qukac | 2007.05.23. 13:06:36Súlyhatára van?Hány kilóig,és fenékméretig lehet használni?

Parkolás egy kis nehezítéssel... ;)
cinic | 2007.05.17. 11:33:53MIbe hogy nálunk megbírságolna a hullarabló közterületes?
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.Mo | 2008.01.27. 00:36:03ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :)
http://gamewalkthrough.blogspot.com/2006/12/motas-walkthrough.html

Spórolj a drogokon, nézd meg inkább ezt a kis animációt... :) (nyugi, nem átverős vagy ijesztegetős!)
Tooni | 2013.02.22. 15:36:2810 O.o
20 o.O
30 goto 10

Szép kis ház San Diego-ban
sesztonka | 2009.02.16. 12:27:45Csak hogy ne legyenek találgatások ez az épület az amerikai haditengerészet San Diegó-i bázisa!Amúgy meg nem ez az egyetlen ilyen épület Amerikában!Pl az alabamai Decaturban egy öregek otthona majdnem hogy ugyan ilyen! lásd itt: http://kepfeltoltes.hu/090216/169576377n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy kis kísérlet whiskey-vel és vízzel.
Szpia | 2007.05.11. 14:19:34Ez marha jó volt! Nagyon tetszett! :)









