
Húúúú.... a kissrác kivágja rendesen a magas C-t! :)
Mimis | 2007.08.31. 07:40:26Gecc... ott írja az oldal tetején nagy piros betűkkel, hogy "This video has been removed by the user." Vagyis ezt a videót a felhasználó (aki feltöltötte) törölte. Szerintem elég egyértelmű.
Egy újabb kis tehetség.
(jah, egyébként 6 éves.)karmigran | 2007.08.11. 16:22:27arra mi a magyarázat, hogy végignéztem a 30+ fokos melegben és elkezdtem fázni? :) brutális..

Sok kis kivágós-összeragasztós izé
Senior | 2007.06.13. 14:34:05Bravó Ivy! kéne konzultálnunk.O.Z.O.R.A.

Már megint a magyarok... ;)
Hungarians reconquer world kissing recordNa jó, itt van magyarul is... ott voltatok? :)Luflee | 2007.06.11. 20:38:12nem voltam mert ez tomegesen mar nem izgi szamomra. :)

7 évesen több mint 200 kg, súlyos... :( Sajnálom szegényt!
csicsilla | 2007.10.04. 12:54:41hàt kezdetben nem sokra menne a tornàval előbb egy jo kis zsirleszivàs,aztàn megtanitani jàrni(hogy ne guruljon) aztàn nem egy hanem 2,3,4 tornàra beiratni!

Madam X-otic - könnyű kis salsa muzsikával kezdünk ma, bearanyozva egész napunkat...
Grex | 2008.07.19. 16:34:09Ez a madame exotic, egy igen nagyfokú intellektuális függetlenséggel rendelkező ember.......szerintem őrült.

Nesztek, itt egy tasli, lusta pizsamás kiscicák! :D
bubi66 | 2007.06.05. 20:38:11Ja ... az anyucikájukat valószínűleg ... békénhagyná.

Szegény kis majommal így kibaszni.... :D
kobuto | 2007.06.04. 19:17:50Egy ismerősömnek banán nélkül is kibontották a szélvédőjét... Kiszedték végig a gumicsíkot, stb :)

Jól küldi a csávesz! :) Kis élő dnb. :)
karmigran | 2007.07.25. 02:12:27jó az, amit csinál, szó se róla .. de a feje úgy néz ki, mint egy komolyabb hasmenés közben :D

Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)Cromex | 2007.06.02. 17:15:36Vajon lesz tőle sörhasuk?:)









