
Bűvészmutatvány? Nem, ez a 19 éves lány egy lavórban él!

Valaki gyorsan egy felmosórongyot! ;)
bungle | 2016.01.07. 10:54:571 761 767 megtekintés és letiltották.
Cseréltem a linket, de valószínű azt is törölni fogják.

Egy kutya, akit valószínűleg először simogatnak meg életében. Nem akarom tudni, hogyan bántak vele előtte...
tjunior | 2016.01.05. 13:29:43Jó pár éve volt egy érdekes "kutyám". Már volt egy vizslám és a majdnem szembe szomszéd kutyájának születettet egy kölyke, egyszer megkérdezte nem-e akarjuk befogadni mert ő nem akar 2 kutyát a háznál, nagyanyám meg imádta a német-juhászokat, hát mondtam, hozza, ahol van egy ott elfér kettő. Kb olyan idős vagy kicsit idősebb korban került hozzánk, mint a posztban szereplő blöki.Meg mondom őszintén ilyen kutyával én még az életemben nem találkoztam, nem is fogok szerintem. Ez a kutya szabályosan rettegett tőlünk, még azt se lehetett mondani, hogy rossz tapasztalatai voltak az emberekkel, mert tudtam, hogy az előző helyén sem bántották. Szóval úgy nézet ki a helyzet, hogy volt egy teljesen normális vizslám, meg ez a szerencsétlen, aki ha meglátott pánikban menekült tőlem, pedig soha egy újjal nem bántottam. Még a kedvesség, a simogatás semmi sem hatott rá, vonyított meg remegett ha hozzáért az ember, mondom ilyen kutyát az életben nem láttam, aztán 1-2 hónap kínlódás után visszaadtuk az eredeti gazdájának.

Barátnők először vetkőznek le egymás előtt
hawkeye | 2016.01.05. 11:39:55
3 x 1 mínusz. Ennyi volt, már el is mentél???
:)))

10.000 dolláros (~2,8M Ft) vécé Japánból
Ezt tudja: a fedél megemelkedik, amikor érzékeli, hogy közeledik valaki, az ülés fűthető, míg a kényes részeket szódavízzel mossa le. Mivel még egy szárító is be van építve az eszközbe, ezért a tervezők szerint teljesen feleslegessé válik a vécépapír használata. A kellemetlen szagok ellen dezodorral védekezik a WC, míg ha nem használjuk, akkor UV-sugarakkal semmisítik meg a szennyeződéseket. Hogy teljes legyen az élmény, még egy távirányítót is adnak hozzá, amellyel az összes funkció kezelhető.Neverhood | 2016.01.04. 18:49:28Par eve volt, ja kettö, Schwezi ismerös nemetorszagi lakasa, laptopjat javitottam javitgattam de szolitott az ur. Megkerdeztem kimehetek e wc-re,informacio kerese csak az volt,hogy hol a retyo.Na bemutatta a nem is tudom mennyi ezer frankos keramiat.Mar eppen tanitotta nem szabad lehajtani, ez magatol felemelkedik stb. De tenyleg nem lattam ilyen büszke embert a budijank.Na poent lelöve, vizeles megoldva.Termeszetesen leneztem a kagylora akkor latom, ez szaros.Szegeny azota sem erti mikor megkerdeztem.Wc-kefe nem jart hozza?

Egy kis nyugi :)
thisisreal | 2015.12.30. 15:52:46Akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas! Csak jól fel kell tekerni a fényerőt a monitoron!

2000 tini beözönlött egy amerikai plázába, belekötöttek a vásárlókba,
buliztak egy jót, többekkel össze is verekedtekÚgy látom norvég cserediák mind... ;)hawkeye | 2015.12.30. 07:53:52
Normális emberek számára ez lenne a természetes megoldás....

Egloo - akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas a dupla kerámia kupolából készült kis „öko-hősugárzó„
ivivan | 2015.12.29. 10:05:52Még egyszer megnéztem a videót és rájöttem, hogy abszolút igazat mond. Azt állítja, hogy a szoba hőmérsékletét 2-3 fokkal emeli meg. Ez teljesen reálisnak tűnik, ha megfelelő a szoba hőszigetelése. Persze ez azt jelenti, hogyha kint -20 fok van, akkor bent -17 lesz a legjobb esetben, ami nem éppen a kívánt hatás :-)
Az Erzsébet híd közepén robbant le a furgonja, ezzel kilométeres dugót okozott, és akadályozta a tömegközlekedést is. Polcszerelés közben átfúrt egy fővezetéket, a zárlattal egy egész utcát borított sötétbe. Januártól ilyenekért is fogházba kerülhet.komcsi | 2015.12.28. 15:45:23Stadionépítés után a börtönépítés lesz az új biznisz?
Úgyis olyan gazdag az ország, mit nekünk majd eltartani a sok börtönbe zárt ember eltartását!

Megkéselt egy zsidó egy zsidót, mert arabnak hitte
cila | 2016.01.02. 13:51:30Nem egészen off topic:
Annak idején, mint kiskatonát, furcsa nevem miatt, a tisztek megérdeztek nemzetiségem felől:
"Mi vagyok, neamț (német) vagy ungur (a magyarokat nevezik így románul)?" "Maghiar", mondtam én.
Nagyot néztek! Az meg miféle szerzet?










Komolyan, amúgy ez hajfétis az araboknál, zsidóknál, muszlimoknál, és régen nálunk is. Tiszta röhej.