
Következzen egy kis nyelvlecke... :)
CRaPtRaSH | 2008.03.17. 16:43:01ő nemszokott:D
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!
Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)Balázs | 2007.07.24. 13:09:24jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D

A kis tolvaj :)
Lilu__cica | 2008.02.12. 13:37:44Ééédes!

Kis mesterséges sziget szerény otthonnal eladó
bandee1219 | 2007.10.22. 23:08:46Szép? Lehet ennél szebbeket is találni, ha ennyiért keresgélnél esetleg. :)

A kis potyautas. :) Szereti a száguldást (vagy csak lusta?) :D
Ravennë | 2013.08.07. 13:31:43Eleresztett egy galambot.

A kis hipnotizőr menyét :)
zizike | 2007.07.18. 12:20:35:D:D:D nagyon vicces

Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak kiwnw | 2007.11.05. 10:23:59osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszeriparba van .. sztem rég megvan már a gyógyszer erre is, az aids-re is stb .. legyen mindenki egészséges? legyen a Föld túlnépes? a f@szt, legyen sok pénze azoknak akik benne vannak, aki meg beteg az meg fizessen a semmiért aztan haljon + ,siralmas :/

Kis emberek
Balpar | 2007.12.23. 16:28:01Nagyon jóóóóóóóóó. a madárürülékes kimondottan, az ilyen téma nagyon meg tud fogni

Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)nyehőce | 2007.07.13. 00:11:17Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D

Egy kis F1 történelem.
NSB | 2007.07.24. 12:48:59A régiek valóban bátrak voltak, de a mostani F1-es autókhoz már nem kell bátorság, csak sok sok pénz.









