
Orosz oldalon találtam ezt a kis masinát, érdemes megkukkantani!! :D

Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >itt<) és küldjétek el >nekünk<.
A képeket folyamatosan felrakjuk az oldalra (fenti képre katt!), a legjobb alkotó jutalma meg mi más lehetne, mint egy játékpisztoly! :)DD | 2007.08.05. 14:36:24pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D

Kiskacsa fürdik, fehér bögrében... ;)
Veraa | 2007.07.31. 10:44:02Próbáld meg

Atkishkin Alexandr művei
Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)brigi_cica | 2007.07.30. 09:44:42yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D

Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)agibabuss | 2007.11.01. 17:19:24na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D

Egy kis retro... Poptariszonyat! :D
bridzsó | 2007.07.30. 14:36:15Köszi! Ez jó volt! :) Már nem is emlékeztem, hogy Pataki Attilának volt haja... :) Igaz az utóbbi néhány évben nem nagyon követtem nyomon a "pályafutását"...
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.cila | 2010.07.10. 23:38:51Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához tartozott, akik egy szál dróttal, méternyi spárgával, ping-pong labdá val, gumicsővel, más egyéb hozzáférhető apróságokkal minden kísérletet el tudtak végezni. Hallott a világ Faraday-ről, Maxwell-ről, hadd ne soroljam a nagyokat. Éééés... akadt olyan ember is, lám, aki szemléltetni is tudta. Nekem spec. 4 könyvem van tőle. Vajon hányat írhatott?

Mi van, a Ferrariból kispórolták a klímát? ;))
ZomBeeZ | 2007.08.09. 22:08:59egy kicsit lottyadt :D

Az első élmény a citrommal... :)
+ egy bonus összeállítás babák első citromba harapásáról! :D
Landolási kísérletek szélben
Opra | 2007.07.24. 20:55:48De jó ilyeneket nézni, amikor hamarosan megint repülni fogok... Bakker. Brrr...










http://www.vezess.hu/hirek/legdurvabb_lada/18978/