
Stian Holmen természetfotói

Ha nincs egér, a kígyó is jó lesz ebédre...
bungle | 2011.07.15. 12:01:10www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40767_kep?mode=latest&position=0&large=1

Kacsavadászat a "fedélzeti kamera" szemszögéből.
Tooni | 2011.03.14. 23:31:53:D na e sem ezen a földön él.

Borz bátyó előtt nincsenek akadályok. :)

Egy ilyen támadástól azt hiszem felállt a pikkely a halacskák hátán. ;)
A szívrohamban elhunytakat a partiőrség takarítja el. :)brier | 2011.03.10. 09:55:21a madárka meg nem tud választani közülük??? kis telhetetlen XD

Rózsa helyett néhány vad kiegészítő minden kedves hölgy Izélőnknek Nőnapra. :)
Tooni | 2011.03.17. 19:36:19Reakciók: "Húúú hu hu hu húúúúú"

Így készül a McDzsungel menü. ;)
Szobabicikli | 2011.03.02. 19:21:02Jaj xD

Melissa Farlow fotói
Kuly | 2011.02.23. 05:50:44A postkép volt az utolsó műve szerintem, mert az alanyok olyan nagy sebességgel érkeztek, hogy végül is eltiporták a kedves fényképész hölgyet.

Az erő
A Volkswagen legújabb reklámja a Super Bowl-ra. :)
Bajau halász 20 méteres mélységben az óceán fenekén.
Több percen keresztül is képesek lent maradni egy levegővel, miközben zsákmányra vadásznak.brier | 2011.01.25. 15:14:12fél percig sem birnám :)










Ijesztő!