
Jovit Baldivino, a fülöp-szigeteki Csillag születik 16 éves felfedezettje.
lacc123 | 2010.03.08. 00:14:20köszi megtaláltam, ha valakit érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=rj__jhmPMgI
Mini Lady Gaga - hát nem elragadó? ;)
andorka932 | 2010.07.25. 22:15:47szegeny de ronda ezzel a sminkel

Némethonban négylábú csillag született. :)
Mikeee | 2009.12.30. 11:52:32Ügyes a kutya
Milyen jól meghajolt a végén. :)

"Kedves Timbaland..."
Valentine, egy tehetséges ukrán ("dél-európai" :D) zenész Timbaland segítségét kéri, hogy olyan híressé váljon, mint Britney Spears. ;)bodza22 | 2010.01.10. 13:47:22hogy néz már? mint aki beszívott:D

Tehetséges fickó: 5 oktávot énekel! :D
1nessa | 2009.12.10. 12:22:29aaaaa te uristeeeeeen:D:D:D:D ez naggyon nagy:D megkonnyeztem xDDDDDkoszi:D

Extrém Magas Le Nem Ugrók - egy dokumentumfilm két tehetséges fiatalemberről, akik szabad idejükben extrém-sportolnak.
AVIREX | 2009.11.14. 19:32:24nekem igen [:ma este minden post tetszik úgy néz ki :D vanessa Dzsekómadarától kezdve a Vejronig :)

A vécén ülve...
Zollander83 | 2009.11.10. 18:43:12ezen beszartam a röhögéstől :D

MC DC Veress Róbert Freestyle Rap
Nyolc éve - amikor Robi még azt sem tudta igazán, mi is a freestlye rap - egy házibulin kiderült, nagyon megy neki a rögtönzött rappelés. Bár szoftver-üzemeltetőként végzett, reméli, egyszer eljön majd az idő, amikor minden idejét a freestyle rap-re fordíthatja. 9 és fél órás folyamatos rappelésével ő tartja a nem hivatalos világrekordot.
+ itt van pár a legcikibb produkciókból (köszi CS1985)
Vannak érdekes emberek!! És továbbjutott... :D
Cheebeeke | 2009.11.07. 13:10:52Az ilyen kinézetű embereket a mesékbe simán kreténnek hívják :D Furcsa emberke...

Fred Bowers - 73 éves breaktáncos. Nem az öreg lett a legjobb, de az biztos, hogy a tisztelet mindenkitől kijár neki.
sf | 2009.10.12. 15:05:14... hát... bevallom az őszintét, én is sokkal többre számítottam....
egyrészt erre bármit rá lehet mondani, csak azt nem, hogy Break :):) akkor már inkább Hip Hop és úgy
hihetőbb vagy valami....
Másrészt meg a családi körömben ill. ismerőseim között a 73 év szerencsére nem számít még olyan kornak,
hogy ne tudna megcsinálni az ember egy ilyet... (bukfenc meg ugrál kettőt...)
szegény megboldogult 74 éves zongoratanárom annó amikor nem találtam a kapukulcsot és sietett a buszhoz,
simán kiugrott a kerítésen és futott a buszhoz :)
inkább úgy fogalmaznám meg a posztot, hogy a fickónak grat, hogy 73 évesen bevállalt egy ilyen műsort :)









