
Ingyen energia mindenki számára - A Keshe Alapítvány bemutató videója

Rendszer Gazda :D
HoPpY | 2013.05.11. 09:50:51Hát nekem nem lesz lelkifurdalásom, azért mert nevetek ezen a videón. Nem az amishokon nevetek és mint alattam írták nem is az volt a lényeg, hanem hogy egy IT-s szakember hasonló tudással rendelkezik mint, ahogy ők értenek a gépekhez.
Megértem én a te álláspontodat, de szerintem ez csak egy videó, attól függetlenül, hogy nevetsz rajta nem leszel se rosszabb se jobb ember, mert ha ott van előtted egy ilyen vallású ember nem fogod kővel megdobálni csak, mert egyszer nevettél rajtuk. Egy kis ellenpélda:
http://www.youtube.com/watch?v=s2TKQma7ijw
Legyen szép napod! :)

Nostradamus hatás: A sátán serege
Az Apokalipszis négy lovasa elhozza a háborút, éhínséget és halált a sátán utolsó csatájában? A szakértők attól félnek, hogy a sátán tombolását jelző számos esemény már bekövetkezett.mandyedi | 2013.05.13. 12:05:17Nem kell ide sátán, meg Nostradamus jóslata. Elég ha megnézzük, milyen szinten szennyezzük a természetet, írtjuk az élővilágot, stb. Nem a sátán vagy kitudja milyen természetfölötti fog véget vetni, hanem maga a természet fog ellenünk fordulni. Nincs ebben semmilyen misztikum.
Egy másik elmélet szerint meg pont afelé tartunk, hogy egyre jobb világban fogunk élni és nem hogy világvége közelít, pont az ellenkezője.
Jómagam nem tudom melyik válik be, majd kiderül...

Ne zavarj, épp lopok!
A törvényjavaslat értelmében nem lesznek megismerhetők azok a szerződések, döntést megalapozó dokumentumok, amelyeknek kiadása túl sok munkával járna az adatkezelő szerv számára. A törvény nem pontosítja, hogy „a túl sok munka” mit jelent, így a gyakorlatban a hivatalok dönthetnék el, hogy kiadják-e a kért adatokat vagy sem. Ez tökéletesen szembemegy a közpénzek költésének ellenőrzésével.Samu. | 2013.05.01. 23:31:58noo problem, a magyar szereti ha seggbekúrják
A szemünk számára láthatatlan, kicsiny mozgásokat, színváltozásokat képes felnagyítani az M.I.T. videoszkópja. Saját magad is feltölthetsz elemzésre állományt, lehet kísérletezni!Opra | 2013.04.27. 10:59:39A postképről ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=-kgjK-RhEWA

Neked hányas lábad van? Ökológiai lábnyomszámító magyarul. (Elvileg 1,8 ha alatt fenntartható...)
bungle | 2013.05.17. 14:06:14Pesten járt az ember, akinek nincs lábnyoma
http://hvg.hu/gazdasag/20130516_Az_ember_akinek_nincs_labnyoma

Daft Punk - Get Lucky
Nagyon jól szól az új számuk! ;)Szancso | 2013.11.09. 19:36:28Nem ezt akartam, hanem ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=P08B_lBUL0E
:)
„A kritikát megfogalmazó professzorok szerint a nagy hatású tétel megfogalmazói rosszul kódolták az Excel táblázatkezelőben az adatbázist és pontatlanul számoltak, ám számos válság sújtotta európai országban ezen az elven alapult a kemény adósságcsökkentési program...”Tooni | 2013.04.21. 19:10:03Massachusetts, Amherst ?
Ha bejött az Idegbohóc Halálpálca c. száma, akkor nem hagyhatod ki az örök klasszikust, a Mondókát sem, melyben gyermekmondókák kerülnek feldolgozásra beteg metálzenére!jackherer77 | 2013.04.20. 15:26:47Az eleje jó, a vége szar. :)

jarokelo.hu - online megoldás kátyúra, graffitire és kutyaszarra
Lefotózod, feltöltöd, a civilek továbbítják az illetékeseknek, akik 3-ból 2 esetben meg is oldják. A civilek lelkesek, az önkormányzatok kevésbé. Az egyes bejelentések nem csupán praktikus szempontból és nem is csak a helyi lakosok számára lehetnek érdekesek. Az illetékeseknek jelzett problémák ugyanis sokszor kiváló látleleteit adják annak is, milyen hozzáértéssel és filozófiával vezetik, tervezik, építik és működtetik Budapestet a város kisebb-nagyobb urai.7sleeper | 2013.04.10. 20:51:37olyan autóval menni az ország útjain mint tetriszezni a legeslegodanemvalóbb résszel :-(
:-D










www.vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?album=71&pid=22645
És ezt emberek megosztják a fb-on...