
Kisfilm a NY-i biciklisfutárokról

A kissrác jól nyomja két keréken!
bandee1219 | 2007.10.10. 09:42:40Lehet :), de a videó sztem amerikai, ez megy angol v. ausztrál, de nemtudni.........
Ebben a japán tévéműsorban levegőbe fellógatott pillecukrokat kell a játékosoknak enniük. Egy kis nehezítés is van persze: az orruk alá elhelyezett gumival húzzák vissza őket. :)Schabee | 2008.01.05. 15:41:09ez nem 100%ok, és ők a vilég miniatürizálói....

Nem kicsit pörög a lába a fickónak. Egy kis ugrókötél bemutató...
emma690101 | 2007.10.03. 18:15:21Jajaja... Nem vagyok egy nagy ugróköteles, de sima ügy, hogy maga mellett pörgette 80%-ban.
Ha nem többen...
Látványosnak azér látványos.

Jó kis trükk! Ki tudja, hogy csinálja?
karaj | 2007.10.06. 14:14:35A karaj az én vagyok héjjj....:P:P

Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)
Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...bungle | 2010.06.17. 23:14:44Igen, mától lehet szavazni a kommentekre (le ill. felpontozni), mert annyian kértétek. :D

Egy kis retro gamez....
Fuzol9 | 2007.09.29. 00:34:42Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is rosszabb volt, vártál 2 percet hogy betöltsön a játék és a végén piff.
Amúgy szerintem sincs vírus ott. Zone,avast,spyterminator és nincs semmi jele

Egy kis séta, egy kis pisilés...
Luflee | 2007.09.27. 10:50:08nem pisilte le a cipojet, vagy a gatyajat ?

Mindent teljesen fel kell fejleszteni. Jó kis logikai gémizé! :)
Laretta | 2010.09.09. 12:28:00Kétféle megoldás is van - nekem az ufós tetszik nagyon

Platform - jó kis platformjáték
disaster0128 | 2007.09.25. 09:15:08Ez aztán a hosszú játék.1 perc alatt elfogytak a pályák.










Jah meg még egymásnak is majdnem nekimentek .. xD