
Elegem van már a KIB*SZOTT VILÁGBÓL! (két és félévesen)
(milyen anyagon van a kis srác? Valami hasonló lehet, mint ez.)RobiBond | 2007.11.06. 22:51:47jee jol nyomja :)
Csodájára járnak egy argentin kisvárosban az egyik játszótér hintájának. Az ülőkén nem ül senki, mégis mozog, mintha valaki vagy valami hajtaná. A tudományos magyarázat egyelőre késik.
(ezt többen is beküldték ma - Lizsu, punyukli -, de gvereb1 már tegnap este felrakta - bungle)mr.sugar | 2007.10.31. 11:59:08Gondolom ha ráül egy gyerek, akkor már nem megy...pedig milyen jó lenne! nem kellene lökni magadat =P

Motorozik a kis család... :D
roland66 | 2007.10.26. 14:50:45Most nem azért de ha az eggyikük pár cm-t oldalra dől simán elesnek!!!
Nem normálisak az biztos!
és ez melyik országan van?

Cuki kis mese!
dilidoki12 | 2007.11.03. 14:20:25HÁÁÁHÁÁÁÁ ez geci kemény!

Chuck Norris 10 kedvenc poénja magáról! Kis angol tudás nem árt! (ha még nem látta volna valaki, kicsit régi - bungle)
bimbi | 2012.12.08. 23:50:24A másik nagy kedvenc:
amikor Bell feltalálta a telefont, már volt egy nem fogadott hívása Chuck Norristól

Julia már kis korában szerette összefirkálgatni a köveket. ;)
bandee1219 | 2007.10.18. 23:20:18Hááát! Elég csekély a motívum bázisa az emberünknek. rp linkje legalább változatos.

Catwoman - kiscica leitta magát tejjel. ;)
fux | 2007.11.18. 23:59:59ötletes

Kis akaratos :D
bandee1219 | 2007.10.11. 12:16:25Van ilyen emberekkel is, alul-felül jön minden, én nem rakok linket, ha nem bűaj... -_-

Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :Ddilidoki12 | 2007.10.15. 13:11:12KIRA faxa
neon jó

Tekerj egy kis füvet.. izé.. bicikli fűnyírók. ;)
bandee1219 | 2007.10.10. 09:14:54Szeretek bicajozni, de csak a kertben körözni elég uncsi lenne.









