
Pimpinkin egy cukor kis nyuszimusz, aki hidd el sosem lesz alamusz!
csicsilla | 2008.03.28. 09:54:19hàt az ugy voooolt hogy Pimpinkinnel sokat logtunk együtt ...:$nem hittem hogy ez napvilàgot làt...
A sötét anyag nyomában. - I. rész
(csak hogy tanuljunk is valamit néha)Errtu | 2007.11.20. 10:32:32És megkésve bár, de itt a befejező harmadik rész:
http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20071115-sotet-energia-a-sotet-anyag-nyomaban.html

Kisajátítási probléma az M0 északi elkerülőn
AVIREX | 2009.08.25. 07:46:15...és ha a tulaj a kert közepén akar egy kutat fúrni,akkor mi van?:D
( mert minden joga meg van hozzá :P )

Itt az ideje elkezdeni spórolni a papírral... ;)
Yvette | 2007.11.12. 19:12:48Azt még veszek hozzá nagyítót nem?^^ Pff XD
Ha fogunk két edény desztillált vizet (ami, mint tudjuk, nem vezeti az áramot), és egy-egy elektródát helyezünk bele 5-8000 Voltos egyenárammal, akkor létrejön a két edény között egy megmagyarázhatatlan, 1-3 mm átmérőjű vízhíd, amely dacol a gravitációval. A két edényt 5 cm-re el lehet távolítani egymástól, és a vízhíd megmarad, efelett azonban már bizonytalanná válik. A kísérlet kezdetekor látható, ahogy a víz felkúszik az edény falán, és összeköti a két edényt.Zack | 2007.11.10. 16:53:39felőlem keressék:D sztem ez van de lehte hogy nincs igazam! de én ezt tom elképzelni... ja és nem vok atomfizikus:P

Lenore, az aranyos halott kislány kalandjai. :)
Lilu__cica | 2007.11.06. 14:25:54Jó! (aránylag)
Tipikus mai mese : )

Mindenki játszott kiskorában a lámpa fényének árnyékában, ez a pali talán túl sokat is! :D
karaj | 2007.11.07. 09:12:56Hűűű...gratula, ez mekkora...Én denevért meg pókot tudok ja nyulat is meg még párat...:)Na de hogy így 1ik ből a másikba és ennyire profin....Nem térek magamhoz:):) 10pont

Indiában olcsó a babysitter... :)
Mimis | 2007.11.06. 07:56:10Régi modellek, az újabbak már pelenkáznak is. ;)

Még egy kis Halloween: Creepy Pong
Pocok | 2007.11.03. 13:18:55Nekem is csal a gép... :( Egyszerűen nem tudom megverni a csontvázat, mert mindenre out-ot ír ki, bezzeg a csonti bárhonnan és bármikor visszaütheti.. :@

Rémjóbarátok (Horror Friends)
Ajánlom ezt mindenkinek Halloweenre (kis angol tudás nem árt)...Killex | 2007.11.02. 11:10:05elmebeteg aki kitalálta de nagyon jól tette:D
az uccsó kádas jelenet tényleg odaver:P:P:D









