
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)hapro | 2007.12.11. 20:53:10Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatáltan mire átjuttok a biciklivel a "fehérebb" környékre, jóval könnyebb lesz a gépetek.
Anika's Odyssey - Land of the Taniwha
Szerezd vissza a nyuladat! Nagyon hangulatos kis gémizé. :)B@bóC@ | 2007.12.17. 15:09:37Aranyos:)))

Egy kis sétarepülés... :)
bandee1219 | 2007.12.06. 10:08:06XD

Christmas Is Here (egy kis karácsonyi büntielőzetes!)
bandee1219 | 2007.12.05. 17:42:20Hmmmm, nem rossz. :)
Nem tudtok valakit a minisztériumban, aki támogatná kis oldalunkat? Vagy bármilyen másikat, amit csinálunk... "Biztos megegyezünk" jeligére. Számlát is adunk, a boríték is vastag lesz!bandee1219 | 2007.12.06. 16:46:46A WC-s néni személyesen. Hajolj meg, ha hozzá beszélsz!

Nem lehet elég korán kezdeni?
bandee1219 | 2007.12.03. 21:09:21És van bunkitok? Anélkül ne is lehet az igazi. :)

Hogyan készíts világító paradicsomot! XD
JeLo | 2007.12.03. 22:49:28Ez nagyon jó. Nekem még talán van itthon nem biztonsági gyufám, de nem nehéz beszerezni. Az az, amelyik mindenen meggyullad. De mi volt az, amivel először összekeverte?

Picross - egy kis logikai gémizé
AVIREX | 2008.12.10. 22:55:54nem lassú,lehet a neteddel van problémakérjél a Dzsezuszkátóll nagyobb sávszélt :]
Egy jó kis (tudományos díjat nyert) videó, ami nekünk egyszerű halandóknak térbeli összefüggéseket magyaráz meg érthető, látványos módon. Van youtube-os low-res és quicktime-os high-res változata is.
Kis angoltudás nem árt, de nem feltétlenül szükséges. Endzsoj! ;)bandee1219 | 2007.11.23. 18:26:28Köszönöm szépen, de én nem lettem sokkal okosabb. :)
Ha netán a hétvége után (mi is ott voltunk, mielőtt feledésbe merülne az esemény) dominozhatnékod lenne... egy kis válogatás:
Domino
Domino Tetris
Do mino Pressure
Jamaican Dominoes@ndor | 2007.11.22. 09:08:36Én is azt hittem először! :) Jajj, hogy mennyit játszottam én azzal anno! :)









