
Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!bandee1219 | 2007.12.31. 02:52:00Soha nem nézem meg a Gémizéket, de most megtettem, még szerencse, hogy a pingvinesnél levettem a hangot így, éjszaka. :)
120 centi tömény erőszak
(Nem akartam eleinte felrakni, hogy egy újabb anyázásnak nézzünk elébe, de annyian bekülditek, hogy ha nem rakom fel, akkor is anyázás lenne... :) - bungle)
Vajon egy kisebb maflásra hogy reagálna? ;)))

''Tom és Jerry: A Szombat esti cica'' élő zenei aláfestéssel
(Szeretem a European Mantra-t, de szerintem nem sokan fogják érteni a videót... egy kis magyarázat nekik. - bungle)bungle | 2008.06.18. 12:32:40malex123 küldte:
Tom and Jerry - Szombat esti házibuli
http://www.youtube.com/watch?v=eTHy1NjyEVs

Sok jó ember kis helyen is jól megvagyon.
Mr. Cellophane | 2008.01.26. 23:34:53Na-naa!:)
Julius kicsit máshol van:)

Pasik. Tipikus! :D
bandee1219 | 2007.12.25. 01:38:50Ja, nagyon jó,nagyon édik, mekkora csöcsök már!
Vagy nem erre gondoltál? :)

Jelmezbálra: öltözzünk születő kisbabának!!!
bandee1219 | 2007.12.25. 01:25:05Az legaláb van, ha más már(?) nincs is. :)

Lődd minél kisebb darabokra a négyzeteket/téglalapokat, amíg csillaggá nem változnak! Ha befejezed valamelyik szintet, kapsz jutalmat is! :)
Matyi | 2007.12.30. 20:36:05nekem csak 127 pont lett az easy-n :P
Hardon többet lehet szerezni!

Amy Winehouse-t kissé begyűrte a gépszíj...
bungle | 2010.04.08. 10:19:38http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/7558901/Artist-creates-Amy-Winehouse-in-Lego.html
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
bandee1219 | 2007.12.20. 20:42:12Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak rajzolgatsz?









