
Aranyos kis háziállatok :)
bandee1219 | 2008.01.28. 10:53:43Ez nem fecske (v. mi)? Nem olyan veréb forma. De hogy eszi meg? Ekkorát is felemészt a folyadéka? Oo
Mr. Murabayashi háziállata
bandee1219 | 2008.01.24. 07:31:48Pont azért kínzás, mert ez nem kutya/macska, hogy szaladgáljanak vele. Halat sem sokan sétáltatnak az utcán, de arról valahogy tudják, hogy az nem jó neki.

Seikimatsu - a japán Kiss. :-)
bandee1219 | 2008.01.23. 19:20:28Biztos nagyon tájékozatlan és szűklátókörű vagyok, de nem is gondoltam, hogy van ilyen zenét játszó japán együttes. Mondjuk nem bánom, azt bevallom. :) Japán RAPet és Popot hallottam már, de ilyet még hál' istennek nem (bocs, a rajongóiktól).

A Szent László középiskolában ilyen viccesek a cukifijúkák. ;)
6 tyúk tava.
+ egy kis bonus: Moulin Rougebandee1219 | 2008.01.19. 19:46:36Ezentúl jobban készülj fel az ilyen eseményekre! XD

Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)bandee1219 | 2008.01.19. 11:14:01Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687
No meg egy fegyver sem árt: http://www.hellokittyzone.com/wp-content/uploads/2007/12/hello-kitty-ak-47.jpg
Azt már indulhatsz is a vadonba. :)

Egy kis garázs kukkolás, gazdagéknál. :)
bandee1219 | 2008.01.23. 19:59:41Ja, meg ezek is:
http://www.youtube.com/watch?v=KZmUK6Qp82U&feature=related <--- azért megy a gép, éppenhogy....
http://www.youtube.com/watch?v=9PCsQle7yQk&feature=related

Hét szilveszter telt el úgy, hogy Hofi nem humorizál. Gondoltam ezzel a kis szösszenettel kívánok boldog új évet mindenkinek!
bungle | 2010.03.22. 08:58:31Slyom küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=B7jV_8CR_a8
Szöveg: "Hofi Géza Louis Armstrong paródiája, Epic"

Na ezt csináljátok utána! :D
bandee1219 | 2008.01.13. 12:08:50Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcsög a szervízben nem tudta meghúzni a csavarokat, hál istennek nem lett semmi baj, csak megelőzött minket a kerék, gurult mellettünk, aztán előttünk egy darabig (át az árkon, majd, a mások partján tovább) + kereshettük a csavarokat visszafelé, mert ugye az ritán van az embernél plusszban, anélkül meg nem mész tovább....

Nem kis ugrás. Állítólag világrekord.
bandee1219 | 2008.01.09. 08:47:57Multkor rámentem a kempingel egy döccenőre, az ennél sokkal nagyobbra sikeredett. XD
Amúgy jó. Kellett "nekifutás" rendesen.

Nem kis buli lehetett... ;)
"Szaros seggel hokizol, oszt nézed a pornót." :D
(képünk csak illusztráció).bandee1219 | 2008.01.01. 18:43:51én egyetértek rubigo-val,nagyon rég ismerem ezt a felvételt, szerintem is szivatás. Szerinted minek van felvéve, minden beszélgetését rögzíti, mint a bankok? Mivel matta részeg, beismeri, met azt sem tudja, hol van.









