Ha valahol tömegközlekedsz és a veled utazók már kissé bosszantanak, csak vedd elő a laptopod, kattints a linkre, majd csukott szemmel nézz az ég felé és kezdj el imádkozni...MilkeDriwe | 2012.06.26. 00:59:51Ennek van olyan változata ahol zene is van. Nem tudja valaki, hogy annak mi a linkje ?
Vallás kicsit más szemszögből! (Egy kis angoltudás nem árt a videóhoz).
rullet2002 | 2011.10.21. 12:10:43EZ MÁR MELEG PAPOK ÉS NAGY KAMU ASZÉRT CSINÁLJA HOGY ÉLVEZIK A SZOPÁS!

Ezeknek nem mondták gyerekkorukban, hogy "Kisfiam, ne játssz az étellel!"? ;)
Laretta | 2012.05.19. 21:11:37bento :)

Egy kis metal lexikon... másképp. :D
éndzsöl | 2008.09.18. 21:46:16Régi de azért még szeretjük :)

Prince of Persia - egy kis nosztalgikus élmény. :)
Dralisz | 2008.02.08. 18:42:55Sima pirnce of persia sokkal jobb volt :) ha nyomtad a shiftet akkor megállt a penge elött és nem ment bele. Másrészt a kinyílt szurkálókon át lehetett futni. Na mind1 így is megöltem a főcsicsót :D Meg kell szerezni a kardot mielött mennél öldökölni. Aztán meg harcnál a felfele gombbal lehet védekezni.

Fiúk! Fontos tudni! A lányok SOSEM böfiznek! Erre legyen bizonyíték eme kis videóösszeállítás!

A kaszásnak is kijár egy kis nyaralás... :)
Máln@ | 2008.02.16. 10:08:09Hát az a video HALÁLOS :) kössz,egy jót nevettem! ;) LoL

Északi szomszédaink mókás kis dala, 1978-ból.
MatyiZeg | 2012.03.30. 12:43:58Köszi!
Meg nincs mit!

Nagyon sok jó lékhorgász kis helyen is elfér! :D

Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.
Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)
Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)Ravennë | 2015.12.15. 14:04:04A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét?
https://youtu.be/DelhLppPSxY
Avenged Sevenfold - Hail To The King









