
Szokatlan barátság
bandee1219 | 2008.02.20. 09:52:08Nekem sem volt, csak unokatesóméknak, meg haveroméknak, de én nem is viseltem volna el azt a csipogást.
Kutyus vs robot
bandee1219 | 2008.02.20. 09:17:18Ez ugrott be egyből, emlékszik még rajtam kívül valaki? Zax + Benji(?): http://www.igu.ro/latrecut/wp-content/uploads/2006/03/zax_574745.jpg
Komoly filmsorozat volt (gyerekfejjel). XD

Salad Fingers - saláta ujjú izé, aki szereti a rozsdás kanalakat, a csalánt, a csapokat, és az idegen kisfiút. Nagyon beteg! :)
bandee1219 | 2008.02.16. 07:55:59Az. :) De ez legeláb viccnek van szánva, viszont manapság a gyerekeknek készült rajszfilmek komolyban ilyenek. Az a gáz! OO

Kis mértékben sem tudományos megközelítése a "Mi történik ha egy csokor lufira felkötünk egy videokamerát majd szabadon engedjük" témának.
bandee1219 | 2008.02.14. 11:02:01Tényleg 2t. Ezt a 2t: http://theballoonproject.org/video.htm ,meg ezt a 2t: http://theballoonproject.org/newyork.htm ,no meg ez az 1et: http://theballoonproject.org/sanfrancisco.htm . ;)

Jó kis állás!
Mr.T. | 2010.05.06. 16:26:51Nem volt, csak én mutttam neked, de nem küldük be mert gyenge.

Hogy is van ez?
bandee1219 | 2008.02.12. 19:44:17Drágább, mint vártam: http://www.laboreszkozkatalogus.hu/showproduct.php/3 Inkáb marad a kanál, mi? ;)

KISS plazma lámpa!! Már csak ez kellett a háztartásba, ugye?? :)
Balázs | 2008.01.28. 17:09:15Kiss 4 ever!!!

Typolution - animáció karakterekből
+ bonus videó: Pulp Fiction in Typographybandee1219 | 2008.02.14. 10:05:16Valamelyik MTV lehetett. Egy külföldi együttes videoklip költségvetése nem 2Ft, tehát az, hogy nem kis munka, nem tudom számít-e? Mi amúgy a kis munka? Egy kamerával forgatott klip sem kis munka: előkészület, felvételek, utómunka, ez sok idő, sok pénz.
http://www.youtube.com/watch?v=8542y8KF5qI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xrobYrFzIqY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lyYFe2CCxAM&feature=related

Egér kontra elefánt
bandee1219 | 2008.02.09. 13:02:28Tényleg jó sorozat,de egyáltalán hogy veszi észre azt a pici egeret? Mondjuk hiába van oldalt a szeme, volt egy kisérlet, ahol üveglap alól akarták filmezni a talpát és nem mert rálépni teljes tömegével. Szal valahogy "látja" mi van körülötte (pl. mögötte).
Antoin Lebrun tervezte a Fagor Brandt megbízásából ezt a koncepció konyhát, ami egyrészt kis helyen elfér, másrészt a lecsukható tetőn lévő növények biofilterként funkcionálnak.bandee1219 | 2008.02.08. 20:44:43Ez is jól néz ki: http://www.antoinelebrun.fr/images/projets/CAMIF_1.jpg









