
Mutatvány 2.- avagy végre egy olyan videó, amely nem ér véget a legjobb résznél. ;)
jackherer77 | 2010.04.15. 22:29:48Ezt most miéééééééé?
"Azt mondod az szép, akinek a szeme kék" :D
bungle | 2010.05.11. 18:16:52Bloggerlány küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DOrGbNGQEV4
Szöveg: "Bikicsunáj után itt az új sláger a Flájomi."

Whitney Houston "I Will Always Love You" dala egy kínai fiú előadásában.

Újabb fülöp-szigeteki érdekesség, Reggie Ramirez "duettje".

A mai zenei csemege egy tehetséges, kiváló hangú, kifinomult mozgáskultúrával rendelkező szimpatikus fiatalembertől. Remélem nektek is elnyeri tetszéseteket! :D
Persze tudom előre, hogy nem tudtok majd betelni vele, így itt van még 2 videója: [1] [2]
Ricipí ricipá rici bumm, héjjááá héééjjjáá hóóóóó... Csak nehogy az uborkáért nyúljatok. ;)Maccoyi | 2011.07.14. 00:01:54A legújabb gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=XHEFbX81XWQ :DDD

Multitasking tehetség :)
te.sas! | 2010.03.27. 13:42:49gyáááááááááááááá! :DD

Nina Zubko, egy ukrán "tehetség".
zeiksz | 2010.03.28. 10:36:28milyen görbe orra volt

A Fülöp-szigeteken már lovak is részt vehetnek a tehetségkutatókon (1:40-től tessék nagyon figyelni!). ;)
Kockacukrot neki!CRaPtRaSH | 2010.07.06. 16:15:31miaff*sz :D

Vajon, ha élőben kapná be őket, úgy is menne neki...? ;)
Csabusa | 2010.03.12. 10:23:282:50-nél mondja amúgy
és idáig is néztem

A "Move Like Michael Jackson" tehetségkutató egyik résztvevője...
yushuf | 2010.03.08. 21:29:32Ez be is robbant :O))))









