
Összeverekedtek a kutaknál az ózdiak, miután az önkormányzat csökkentette a víznyomást, van, ahol el is zárták a csapokat.
Ózd polgármestere: „Az nem megy, hogy amíg az ózdiak többsége tisztességesen fizeti a rezsit, addig mások potyáznak, ugyanakkor a vízellátás mindenki számára biztosított. Továbbra sem tudjuk az autómosást, a köbméteres tartályba slagon történő vételezést biztosítani az egyébként nem fizetőknek, ez nem romatelepi kérdés.”
LMP: embertelen a vízkorlátozás a kánikulában
Nektek mi a véleményetek, ez fellépés a lopás, pazarlás ellen, vagy rasszista indíték?KeleMan | 2013.08.13. 15:51:31http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4HpinkAZeqg&t=534
„A 240-es minimális felvételi ponthatár „a középszer ponthatára„, az „egy közepes dolog„ - közölte a miniszterelnök a közrádiónak adott pénteki interjújában.”
Közepes érettségivel is be lehetett kerülni a műszaki szakokra
„Európában a lehető legnagyobb mértékben fel akarják számolni a szakiskolai képzést, Orbán Viktor azonban úgy véli, érettségi sem kell, az teljesen rendben van, ha valaki kiskondás lesz a kertjében vagy labdaszedő a stadionjában” - Magyar Bálint, ATV - Egyenes beszéd
zozifater | 2013.08.02. 10:29:14Az analízis egy informatikusnak nem cél, hanem eszköz, valamint a műszaki alapműveltség része.
Mi baj lehet abból, ha az ember bekap egy multivitamint, nem igaz? Pedig egy kutatás sem igazolja, hogy a táplálékkiegészítőként használt vitaminoknak jó hatásai vannak. Az ellenkezőjét számos.deyso | 2013.07.28. 18:41:26ha szar vitamint szed az ember az valóban nem jó, de ha jó minőségűt (béres meg centrum erősen felejtős kategória) akkor bőven jó, én mint allergiás eddig minden évben meg akartam halni, de fél éve szedek megbízható minőségűt és idén nem volt semmi bajom...

„Üdvözöllek a való világban” ;)
(Morpheus)Ravennë | 2013.10.13. 23:27:45a janek küldte:
http://vimeo.com/43607228
"Not Over (igaz,hogy már több mint egy éves ez a videó ,de ez életem eddigi leg-legszürreálisabb élménye )"

Ne szólj szám, nem fáj szemem!
cila | 2013.07.11. 20:15:03Szemen szedett Photoshop.
Nem lehet valaki ennyire hülye, hogy tönkre tegye magát csakhogy a "szemet szemért fogat fogért" elvet hirdesse? vagy mit

Kecskegidák marcangolták szét a gyanútlan nőt! (Megjelent a Blikk hétfői száma...)
7sleeper | 2013.07.08. 16:26:25soft goatse now gotcha, little ball of fuuuuur

Virtuális világok bűvöletében
Egy figyelemreméltó írás Gerald Hüther professzorral, aki az egyik legismertebb német agykutató és neuropszichológus. Közérthetően elmagyarázza, mi történik a gyerekek agyában, amikor tévéznek vagy számítógépeznek.DemJan | 2013.07.03. 09:11:02Annyi, hogy a mai társadalomban nagyobb az esélye, hogy neurotikus lesz az gyerek. De ezzel nem mondunk újat, mikor az tapasztalható, hogy a társadalmi közeg az ideális jellemfejlődést ellehetetleníti. Ergo az ember nagyon könnyen elfordulhat a valóságtól és igazából meg is van rá az oka.
Horribilis árakról szóló számla fényképe terjed a Facebookon, de az érintett étterem ügyvezetője szerint náluk ilyenek az árak, így is alig jönnek ki a kevés vendég miatt. Több turista csalásról és agresszív behajtásról számolt be, az ügyvezető szerint viszont elengedik azt, aki nem tud fizetni.bungle | 2013.06.14. 16:12:01Indexhez is eljutott:
http://index.hu/belfold/2013/06/14/felmondanak_a_tulszamlazo_belvarosi_etteremnek/

A nyugdíjkassza is meginoghat a kivándorlás miatt
Lassan számolni kellene. Előfordulhat ugyanis, hogy a tartósan külföldre távozottak miatt olyan nagy lesz a nyugdíjkassza bevétel-kiesése, ami megingathatja a jelenlegi rendszer működőképességét. És akkor az egyéb, társadalmi kárról még nem beszéltünk.Tooni | 2013.06.13. 09:57:39A Puzsér-kérdés végső megoldása
"A „nyuggerkérdés” nem ok, hanem következmény, nem egész, hanem rész. A nyugdíjrendszer anomáliáit a rendszer alapproblémájaként beállítani kb. olyan, mintha a dohányzást tennénk felelőssé a légszennyezésért."
http://fenteslent.blog.hu/2013/06/12/a_puzser-kerdes_vegso_megoldasa

Megjelent a fürge ujjak legújabb száma. Limitált kiadás, kizárólag billentyűzetre. ;)
cila | 2013.05.31. 22:15:35Valami nem stimmel. Náluk. Nyílván gyógyszertár. De micsoda káosz!
Nálunk az van, hogy bemutatod a receptet, gyógyszerész nézegeti-silabizálja a doktor bácsi macskakaparását: mi lehet "aszpirin", vagy "aszparagin"? Nem sietnek. Életekkel játszanak.
Ezeknél? Kész őrültek háza.









