
Ornilux
Kifejlesztették az üvegtípust, aminek ultraibolya csíkozású borításának köszönhetően nem repülnek neki a madarak.cila | 2014.05.16. 16:10:52Olcsó és humánus megoldás: búza magot szórni a párkányra. A madarak jönni fognak ugyan továbbra is, de más céllal.
Kicsit még fapados ;)
sergi | 2014.05.14. 16:50:48Nem értem miköze a madárnak ehhez sexszimulátorhoz...

Viszlát és kösz a cicákat! ;)
Az eredeti videó is nagyon cukizé! :)
UFO teszt a talibánon
niof | 2014.05.12. 19:46:34Csak egy makett...

Ez melyik együttes? :)
Szancso | 2014.04.26. 17:45:41:)
"Dronsky Beat" :)

Ukrajnában igen közelről permetezik az embereket. ;)
blackmumus | 2014.04.19. 01:26:49Mennek riogatni az amerikai katonákat :)
Elvtársak, az imperialista kapitalista nyugati világrendszer a halálán van! Itt az idő, hogy megmutassuk ezeknek a züllött erkölcsű, feketekávén és irodaszékben elsatnyult kövér s*ggűeknek, ki tud jobb népbutítónépbuzdító sajtót előállítani! Irányadónak itt is egy cikk erről az oldalról.Tooni | 2014.07.31. 12:17:21Oroszország válaszol bajba jutott honfitársai kéréseire és már küldi is a humanitárius segítséget mobil óvóhelyek formájában a nácik által megszállt szomszédos Ukrajnába!
https://www.youtube.com/watch?v=rQ-9RaCV_zk

Lehetetlen, hogy utasszállító gépek csapódtak be az ikertornyokba! A cikkben a bizonyíték. ;)
izé012 | 2014.04.28. 21:05:57Kihagytam magát a petíciót amit aláírtak ezek a mérnökök:
http://www.ae911truth.org/signatures/Petition-2000-AEs-13-09.pdf

Itt a válasz 14 percben mindenre! A téma és a videó nem új, de a beszéd tiszta.
Punisher2160 | 2014.04.14. 19:28:34Szerintem, is alábecsüljük a régi civilizációk tudását, és ahelyett hogy a régészek találgatnak, hogy milyen módszerre építették a piramisokat, fogjanak össze és próbáljanak felépíteni egy piramist korabeli technológiával, lehet hogy nehéz lenne de szerintem meg tudnák oldani. Demonstrálás képen fel is teszek egy kérdést, mindenkinek: Hogyan, lehet betont keverni sóderból, vízből és cementből, úgy hogy segédeszközként csak lapátot alkalmaznak?

Rögtönzött főpróba az utastérben :)
lilaflexninja | 2014.04.07. 14:21:15Jó kiadni a feszültséget mi? :)









