
Az erő legyen velem és a moncsival! :)

Milyen legyen az új kétszázasunk? Szavazzatok ti is október 26-ig!
Balázs | 2008.10.28. 20:46:35a lánchíd csak pestet jelképezi szerintem, pest meg nem egy minta főváros, na mind1 nem háborgok

Ne tartsátok magatokba. :)
A legviccesebb kommentek nyernek. A szokásosat (póló, bögre, sapka). A határidő legyen mondjuk hétfő 23:59.
Frissítés: rögtönzött kis zsűrink (Crap, Macc és bungle) a következő kommenteket választotta ki:
10. - dejv, 14. - tikshow, 17. - Bdanss, 35. - JoinR és 50. (ill. 39 és 148 is tetszett) - Ghavin.
Gratulálunk nekik, megy az e-mail, majd a megadott címekre a választott nyeremény! A többieknek is köszi, lesz még a héten (valószínű több) nyereményjáték!bungle | 2009.07.23. 12:06:44cancer1 küldte:
Egy újabb felszarvazott... ;)
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/diablo-delenfer-devil-man.html

A Szent Barbie! Hogy legyen kit imádni a kislányoknak!

Légy a konyhában mesterszakács! Főzz ebédet gyorsan jól!:D
bungle | 2013.03.06. 11:37:18www.origo.hu/teve/20130301-rendhagyo-szokatlan-fozomusorok-a-tevebol.html

A csodafegyver...
Kro | 2008.09.10. 09:54:32Áááááááááááááááááááááááá.. :):)
Ez mekkora.. :):):)

Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.xergh | 2008.08.28. 18:21:43kesz az ufo! :)

Hát ezek állatok... :D
Anti tokio hotel hungary | 2008.08.26. 00:24:29Az a csimpánzos is jó volt. XD

Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!Szamooca | 2008.09.29. 19:48:56én is megkaptam a nyereményem:)
köszi;)

Fő, hogy az értékek biztonságban legyenek...
kszaten | 2009.01.24. 12:08:47szerintem meg ezért tartja az uri emberünk aszt a ribancot vigyázzon a lényegre nehogy leponnyanjon :D










(de az ötlet jó)