
Egy kis visszatekintés a 80-as évek hangalámondásos kalózfilmjeire. :) A film címe Vadmenyét, 1986-ban készült az NSZK-ban.

Kisemberes tánc
Schabee | 2008.03.03. 11:02:55az eredeti jobb mert új ötlet volt

Videó egy rendőri intézkedésről, kis hibákkal.
dolphin31 | 2008.02.19. 12:43:44válasz erre: "MÁR RÉG KIDERÜLT HOGY EZEK NEM RENDŐRÖK! "
Igaz! Nem rendőrök , hanem a guardia civil ( csendőrök)és Madrid ban van!Elég bénán intézkednek a fickóval szemben!
Engem pillanat alatt megvágtak 150 Eu-ra

Majdnem... :D
wnw | 2008.02.07. 10:19:42fék..

Kiscsaj politikai beszédet tart. :D
brandboy | 2008.02.07. 01:27:11Az embernél nincs csodálatosabb. Egyszer olvastam valahol, hogy az anyanyelv elsajátításának van olyan fázisa, amikor már naponta 200 szóval növekszik a gyerek szókincse. De ez a tündérbogyó úgy látszik mindent megjegyez.

Haonlóságok a kis- és nagymacskák között. ;)
félmolekula | 2008.02.24. 11:59:09csak méretben nem egyeznek...úgylátom :)

Egy igazán vidám család. :D
Schabee | 2008.02.05. 01:26:58tök jó négy gyerek nevet egyszerre de milyen szívből vigyorognak

Küldjetek kaját Iránba, mert különben mindenkit felfal!
bungle | 2008.05.22. 23:31:04Szinte gurul a 7 éves, 100 kilós gyerek
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1665
Lopott Ritmus - kísérleti kisjátékfilm
Az előzetesben utca embere is szóhoz jut, hallhatjuk véleményüket a felvetésről, miszerint a hip-hop, korunk jellegzetes afro-amerikai zenéje eredetileg magyar lenne.bungle | 2012.02.06. 20:49:35Doma küldte (évente nem árt beküldeni, ugye ismétlés a tudás anyja...):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=7cOfeyJSbTM
Szöveg: "Még a hip-hopot is mi magyarok találtuk fel. ;)"

A világ legdrágább PC-je - 130 miller. Anyám!
Ja és természetesen japán a kisaranyos...N4T3 | 2008.02.01. 21:08:45Szerintem csinaljunk egy monitort aminek a hatuljat hulyere pakoljuk aranyal , gyemantal , mindenel ami nagyon kicsi ,de nagyom draga , aminek legyen az ara, 1.5 milliard , pesze a monitor egy nomame 3eFT-os lenne , nehogy bukjunk vele :))
Aztan ez melle adjuk ajandekba ezt a pc-t :D
Jah es hogy vigye a nep , ingyenhazhoz szallitast vallalunk , persze csak orszagon belul :)
+ 1 ev garancia ,de csak a monitorra ,a tobbire nem :)










bocsi xD